kėrko:

Type: Posts; User: dehako; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, jepet me qera shtepi 1+1+A Kati 1, 50 m² 25.000 Leke (Kongresi i Lushnjes)

  Zona/Rruga : Kongresi i Lushnjes

  Tek 21 dhjetori,mbrapa Hotel Mondial jepet me qera shtepi 1+1+banje e aneks.
  Shtepia eshte 50 m2,ne katin e pare te nje vile 3 katshe,e mobiluar totalisht,nuk...
 2. shes Hoverbord PRO 130 Euro

  Shitet Hoveerbord PRO,modeli i madh,ne gjendje shume te mire pune dhe ne paraqitje

  cmimi 130 euro

  Cel. : 0699583677
 3. kerkojme puntore shtepie part time

  Kerkojme puntore shtepie per 3 dite ne jave e 6 ore pune ne dite,paradite.
  Nese ka eksperience pune eshte avantazh .Mosha 40-50 vjec.
  (mundesisht nga jugu se do gatuaje dreken).  Cel. :...
 4. Tirane, shes Lavaman me bazament mermeri 2.000 Leke

  Shitet lavaman bashke me grupin e me bazamentin e mermerit ,i perdorur ,
  ne gjendje shume te mire.

  lek 2000

  cel 06920 48078

  Cel. : 0692048078
 5. Tirane, shes PASQYRE PER BANJO 5.000 Leke

  Shitet pasqyre banjo e re ,e paperdorur , ne qese,si ne foto
  e blere gabimisht.
  lek 5000  cel 06920 48078
 6. Tirane, shes Tavoline zyre 12000 Leke

  Shitet tavoline zyre ne forme " L " ne gjendje te mire
  180x80x70

  Cel. : 0692214881
 7. Tirane, shes Paisje masazhi profesionale 400 Euro

  Shitet Paisje masazhi profesionale ne gjendje shume te mire

  cmimi 400 euro

  Cel. : 0692214881
 8. Tirane, shes Garderobe me 50 dollape per palester 80.000 Leke

  Per arsye te mbylljes se aktivitetit shitet komplet garderoba e palestres:

  Jane 5 dollape me 50 kanate (kaseta) per vendosjen e rrobave etj

  dollapet jane melamine me portaqe e ne gjendje...
 9. Tirane, shes 2 pasqyra me kornize per palestra ,qender 10.000 Leke

  Siten 2 pasqyra me kornize per palestra,qendra estetike etj
  1- 184 x 160 cm
  2- 160 x 140 cm

  cmimi 10000 leke

  Cel. : 0692214881
 10. Tirane, shes Nje divan tresh e dy kolltuqe tek 5.000 Leke

  Shiten 1 divan tresh qe hapet dhe dy kolltuqe tek ne gjendje te mire.

  cel 0692214881

  Cel. : 0692214881
 11. Tirane, shes Tavoline ma 6 karrike 8.000 Leke

  Shitet tavoline e rrumbullaket qe hapet bashke me 6 karrike
  ne ghendje te mire

  Cmimi 8000 lek

  Cel. : 0692214881
 12. Tirane, shes dollap -komo 20.000 Leke

  Shitet dollap - komo per femije si ne foto,ne gjendje shume te mire.
  Permasat 180x150x55 cm.

  cel 069 2214881

  Cel. : 0692214881
 13. Tirane, shes makine karavan Ford Mondeo Viti 1994, 170.000 Leke

  Karburanti: Hibrid
  Ngjyra.....: jeshile
  Kamjo......: manual
  Ftohja......: Kondicioner
  Fuqia KW..: 96
  KM..........: 260000 km

  Shitet Ford Mondeo e vitit 1994,me benzin/gaz,1800 cc ne...
 14. Tirane, shes Printer HP A3- A4 deskiet 1220 C (me ngjyra) , 100 Euro

  Shitet Printer profesional, A3 -A4 , HP 1220 C Deskiet me ngjyra ne gjendje pune.

  Cmimi 10000 lek  Cel. : 0692214881
 15. Tirane, shes Sterilizator per biberonat e femijeve 2.500 Leke

  Shitet aparat per sterilizimin e biberonave te femijes
  ne gjendje sh te mire pune  Cel. : 0692214881
 16. Tirane, shes Ndricoes neoni tavanor 1.000 Leke

  Per arsye rinovimi shiten 20 cope ndricues neoni 18 dhe 36 wat
  ne gjendje te mire pune dhe setetike.

  cmimi 1000 lek copa

  Cel. 0692214881
 17. Tirane, Shitet biciklete per femije 7-10 vjec 8.000 Leke

  Shitet biciklete per femije 7-10 vjec,ne gjendje shume te mire,
  pothuajse e paperdorur, ngjyra e kuqe

  Cmimi 8000 lek

  Cel. : 06854 40724
 18. Tirane, shes biciklete per stervitje 25.000 lek

  Shes biciklete per stervitje me rregullim elektronik e me shume programe
  ne gjendje shume te mire pune,pak e perdorur.

  shitet 25.000 lek


  Cel. :...
 19. Tirane, shes Piste vrapimi gjysem profesionale 400 Euro

  Shitet Piste vrapimi Treadmill ne gjendje te mire pune dhe estetike.
  Cmimi 400 euro

  Cel. :0692214881
Trego rezultatin 1 deri 19 nga 19