500 HP Bata

kėrko:

Type: Posts; User: eAdviser; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Jepen me qira poste pune , zyre prane Taivanit

  Ofrojme me qira:

  Zyre me tavolina te kompletuara si poste pune me kompjuter, internet, dollape arkivash, salle per zhvillim seminare, trajnime, takime, etj, me te gjithe infrastrukturen optimale,...
 2. Shitet/ jepet me qira Mercedes-Benz E 200 CDI, e vitit 2013, 11.500 Euro

  Shitet makine Mercedes-Benz E 200 CDI :

  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: e zeze
  Kamjo......: automatik
  Ftohja......: Klima
  Viti...........: 2013


  Cmimi i diskutueshem
 3. Jepet me qira apartament 1+1 Kati 5, 51 m² 45 Euro (Myslym Shyri)

  Apartament 1+1 me ambient gatimi tė ndarė nga dhomat, e mobiluar, me kondicioner,
  panel diellor, elektroshtėpiake.

  I orientuar nga lindja, me diell, ndricim natyral nė shkallė dhe tualet, pamje...
 4. Tirane, ofroj vend praktike Finance - per studente ekonomi finance & kontabilitet

  Ofrojme praktike per studente ne master dega ekonomi finance & kontabilitet.

  Tė interesuarit tė dėrgojnė CV, listė notash, diplomė, letėr motivimi ne adresėn info@adviser.al, me pershkrimin e...
 5. Tirane, shesim kuota te plota/pjesore per shoqeri tregtare te vogla dhe te mesme aktive

  I. Shesim kuota te plota/pjesore per shoqeri tregtare te vogla dhe te mesme aktive.

  II. Shesim, ndermjetesojme, ristrukturojme, transferojme shoqeri tregtare te vogla/te mesme.

  III. Konsulence...
 6. Tirane, marrim apartamente me qira afatgjate mbi 5 vjet

  I. Marrim apartamente me qira afatgjate mbi 3 vjet .  Apartamente 1+1 dhe 2+1, kati 1,2,3 .  Per detaje te tjera na shkruani. Ne do t'Ju kontaktojme ne rast interesi.
 7. Training “Procurement in Private Sector”

  General Information:


  Procurement worldwide Data
  Purchasing and Procurement Integrated Goals
  Purpose of role of procurement;
  Role of Procurement in Organization;
  Four Key Procurement...
 8. Tirane, blej, ristrukturoj,shes kompani private te vogla/te mesme

  I. Blejme kuota te plota per shoqeri tregtare te vogla dhe te mesme aktive/ne veshtiresi financiare/ para fillimit te procesit te likujdimit/falimentit.

  II. Blejme, ndermjetesojme,...
 9. Blejme/ shesim/ marrim me qira apartamente,

  I. Ndermjetesojme/blejme apartamente me pagese te menjehershme kryesisht me cmime okazion :  Ekzistuese, te parikonstruktuara kati 2,3,4
  Te reja 1+1 brenda unazes se vogel te Tiranes.
  ...
 10. Internship webdizajn

  Ofrohet vend praktike per dizajn, zhvillim logo, website, software.

  Aftesite :
  Nohuri per ndertim dhe mirembajtje website.
  Njohuri HTML, CSS, JavaScript, Ajax + PHP, MySQL.
  Te jete i motivuar,...
 11. Tirane, jap me qira zyre

  Tiranė nė qendėr, Perballe Taivanit, jepet me qira, apartament i rikonstruktuar.
  Siperfaqe 120m², me lartesi 3.4m, pamje nga perėndimi, ballkone dopjo xham termik, dy tualete, sistem kondicionimi,...
 12. Green Coast. Jepet me qira vile

  Jepet me qira vile 2-kate, ne bregdet Palase, Green Coast, ambient ndenje, kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete.
  Akomodohen deri ne 5-7 persona.
  Vila eshte e kompletuar kete vit.
  Ofrohet te ...
 13. Tirane, ofroj vend praktike Jurist - pėr studentė qė vazhdojnė studimet Drejtėsi.

  Ofrohet internship pėr studentė qė vazhdojnė studimet nė Drejtėsi.

  Tė interesuarit tė dėrgojnė CV, listė notash, diplomė, leter motivimi ne adresėn info@adviser.al.
  Jeni te lutur te shprehni...
 14. Financojme ide, blejme biznese, aksione

  Keni projekt ide te filloni nje biznes ?

  Ju ofrojme ekspertize profesionale pėr hartimin e nje plani real biznesi si dhe asistence per gjetjen e financimit.

  Jeni te lutur te shkruani:...
 15. Tirane, ofroj vend pune Drejtor Finance

  Kerkohet Drejtuese Finance per klientin tone.

  Kriteret:

  Eksperience mbi 15 vjet, preferohet kontabel i miratuar .


  Tė interesuarit tė dėrgojnė me email CV ne adresėn: info@adviser.al
  ...
 16. Tirane, ofroj vend pune Finance

  Kerkohet ekonomiste/financiere per sektorin privat.

  Tė interesuarit tė dėrgojnė me email CV ne adresėn: info@adviser.al

  Jeni te lutur te shprehni pozicionin per te cilin aplikoni.

  Do te...
 17. Konsulence " Aplikim kėshillim, trajnime dhe grante CoSolve-19 "

  Ofrohet konsulence ne pergatitjen e dosjes:

  "Aplikim financimi per fermere dhe biznese ne fushen e turizmit te demtuar nga COVID 19 "

  Programe te financuara nga BE, Buxheti i Shtetit dhe...
 18. Tirane, Shitet biznes sherbim konsulence ligjore, prokurime, tax, finance.

  Shitet biznes me eksperience 8-vjecare ne fushat:


  Konsulence ligjore, ekonomike financiare, tatim&taksa.
  Trajnime
  Sherbime ne prokurime me fonde publike dhe private.
  Mbledhje detyrimesh...
 19. Studime jashte vendit, keshillim & asistence

  Per Ju qe deshironi te studioni ne Angli ne ju mundesojme assistence ne aplikime per :

  1. Studime ne Angli, USA, EU.


  Shkolla te mesme
  Studime Universitare
  Studime Pasunivesitare
 20. Tirane, Shitet apartament dhe biznesi 68.000 Euro

  Shitet biznesi & apartament i regjistruar ne rrjetet nderkombetare booking etj. dhenie me qira, me klientele te qendrueshme, me vleresim shume te mire ne booking.com.
  ...
 21. Trajnim " Sherbimet financiare online dhe raportimi i transaksioneve"

  Organizojme trajnimin "Sherbimet financiare online FINTECH, Raportimi REG TECH, trajtimi fiskal "

  Trajnimi fokusohet ne aktivitetin e ndermjetesimit ne pergjithesi, fushen e sherbimeve...
 22. Businesses For Sale

  Businesses For Sale:

  Chromium mines
  New mineral enrichment chromium technology, (new invention)
  Private security services
  supermarkets
  Bars & Restaurants
  Production of pasta etc.

  For...
Trego rezultatin 1 deri 22 nga 22