kėrko:

Type: Posts; User: Bodini Travel; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, ofrohet vend pune ne agjensi turistike

  Kompania Bodini Travel kerkon nje punonjes zyre si guide, agjent turizmi dhe per te dhene makina me qera.

  Kriteret e punesimit:
  -Eksperience e meparshme pune, te kete punuar ne agjensi turistike...
 2. ofroj Ski ne Kolashine 1 dite 15 Euro / person (udhetim ditor)

  ❄️Ski ne Kolashine 15€/P
  (Udhetim 1 ditor)


  🔺Data: 5;6 Janar


  ➡️Nisje nga Tirana dhe Durresi.
 3. ofroj City-tour Korce-Dardhe-Voskopoje - Drilon-Tushemisht 2 dite 35 Euro/person

  Korce-Dardhe-Voskopoje - Drilon - Tushemisht 35€\P

  🔺Datat: 5-6, 12-13, 13-14, 19-20, 26-27 Shkurt


  ✅Te perfshira ne cmim:
  1-Transporti vajtje-ardhje
  2-Akomodimi ne hotel ne Korce 4*...
 4. ofroj Ski Mavrove-Struge 13 Euro

  ⛷Ski ne Mavrove-Struge 13€/P

  📌Data:29, 30 Janar

  Cmimi: 13€/personi.

  🚍Nisje nga Tirana, Durresi, Elbasani dhe Pogradeci.

  ✅Te perfshira ne cmim:
  1-Transporti vajtje-ardhje.
 5. ofroj Dardhe-Korce-Drilon 1 dite 13 Euro / person (udhetim ditor)

  ❄Dardhe-Korce-Drilon 13€/P


  🔺Data: 29, 30 Janar


  ✅Te perfshira ne cmim:
  1•Transporti vajtje-ardhje.
  2•Guida (shoqeruesi j grupit).
  3•Foto me aparat profesional.
 6. ofroj Mavrove-Kodra e Diellit-Shkup 2 dite 52 Euro

  ❄Mavrove-Kodra e Diellit-Shkup 52€/P

  📌Data: 29-30 Janar

  Ēmim promocional vec per kete fundjave: 52€\P

  Akomodimi behet tek Hotel Park & Spa 5*
  @parkhotelskopje

  🔺Nisje nga Tirana, Durresi,...
 7. Turqi, ofroj City-tour Stamboll 4 dite 89 Euro (me guide-me autobus)

  ✅ UDHĖTIM I KONFIRMUAR ✅

  Udhėtim nė Stamboll me autobus.
  4 ditė, 89€/P
  Data e nisjes: 10 Shkurt

  Nė ēmim pėrfshihet:
  1. Akomodimi pėr 3 netė nė hotel me 4 * ne zonen Laleli
  2. Transporti...
 8. Hungari, ofroj fundjave ne Budapest 4 dite 195 Euro (individual)

  Udhetim ne Budapest
  4 dite, 195€/P
  Datat: 4-7 Shkurt

  Ne cmim perfshihen:
  -Bileta e avionit vajtje-ardhje
  -Akomodimi ne hotel me 3* ne qender te qytetit
  -Mengjeset per te gjitha ditet e...
 9. Turqi, ofroj Shen Valentin ne Cappadocia 4 dite 339 Euro/person (me guide)

  Shėn Valentini nė Cappadocia, 4 Ditė €339, Nisja mė 11 Shkurt
  Vizitohet: Cappadocia dhe Stamboll.
  Ēmimi pėrfshin:
  - Fluturimi me avion: Tiranė - Kayseri - Tiranė, nėpėrmjet Stambollit. Vajtje...
 10. Hungari, ofroj Shen Valentin ne Budapest 4 dite 179 Euro / person (individual)

  SHĖN VALENTIN NĖ BUDAPEST 💕
  💫 11-14 Shkurt 189€/P
  💫 14-18 Shkurt 179€/P

  (Mund te udhėtohet me certifikatė vaksinimi tė tė dyja dozave ose tampon PCR).

  Nė ēmim pėrfshihet:
  1- Biletat e...
 11. Hungari, ofroj Shen Valentin ne Budapest 4 dite 329 Euro/person (me guide)

  Shėn Valentini nė Budapest
  4 Ditė €329,
  Nisja mė 11 Shkurt.

  Vizitohet: Budapest, Szetendre, Vishegrad.

  Fjetje: 3 net nė Budapest, Mėngjeset nė Hotel.
  Hoteli: B&B Budapest City

  Fluturimi...
 12. Spanje, ofroj Shen Valentin ne Barcelone 4 dite 329 euro/person

  Shėn Valentini nė Barcelonė,
  4 Ditė €329, Nisja mė 12 Shkurt.
  Vizitohet: Barcelonė.

  Fjetje: 3 net nė Barcelonė, Mėngjeset nė Hotel.
  Hoteli: Acta Voraport Barcelonė.

  Fluturimi vajtje ardhje...
 13. France, ofroj Pranvere ne Paris 4 dite 369 Euro/person

  Pranverė nė Paris, 4 Ditė €369, Nisja mė 11 Mars, 1 Prill.
  Vizitohen: Paris.

  Fjetje 3 nete nė Paris.
  Hoteli: Ibis Paris Porte d'Italie.
  Mėngjeset nė Hotel.

  Fluturimi Direkt me avion Tiranė -...
 14. ofroj, Shen Valentin ne Budva, Mal i Zi

  Valentine's Day ne AVALA RESORT

  ⭐Oferte e vlefshme nga data 10-15 Shkurt
  ⭐195€ per 2 persona
  ⭐Per 2 nete ne dhome dyshe standarte

  Oferta perfshin:
  ⭐Mengjes dhe darke buffet
  ⭐Darke romantike...
 15. Korce, ofroj Shen Valentin ne Korce duke filluar nga 39 Euro/person

  Shen Valentin ne Korce 💕

  💫14 Shkurt - 39 € / P (ne dhome standarte)
  💫14 Shkurt - 49 € / P (minisuita)

  Ne kete cmim perfshihet:
  -Mengjesi
  -Pishina dimerore

  Per rezervime kontaktoni:
Trego rezultatin 1 deri 15 nga 15