500 HP Bata

kėrko:

Type: Posts; User: K Tashi; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Okazion!!! Tirane, shes makine Mercedes-Benz Mercedes-Benz B Class Viti 2006, 3.990 Euro

  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: gri metalizato
  Kamjo......: automatik
  Ftohja......: Kondicioner
  KM..........: 204788

  SHITET
  📂 Mercedes Benz B Class
  📂 Me Dogane te Paguar
  📂 Vit Prodhimi...
 2. SUPER ULJE!!!! Tirane, jap me qera apartament 3+1+A Kati 4, 80 m² 250 Euro (Rr: "Njazi Meka")

  Zona/Rruga : Rr: "Njazi Meka"

  Jepet shtepi me qera pas Fakultetit te Mjeksise, totalisht e mobiluar.
  Pallat ekzistues, kati i katert (jo i fundit)
  Shtepia eshte ne gjendje te shkelqyer, e...
 3. Lushnje, shes truall 3.000 m² 39.000 Euro (Rrapez)

  Zona/Rruga : Rrapez


  Shitet truall 3000 m2 , fshati Rrapez, Lushnje, 40 m nga autostrada. Eshte e mbjelle me ullinj dhe agrume.

  Cmimi i diskutueshem.

  Cel. : 0698881623
 4. Lushnje, shes shtepi 2+1+A+BLK 90 m² 35.000 Euro (Rrapez)

  Zona/Rruga : Rrapez


  Shitet shtepia bashke me truallin 856 m2 , fshati Rrapez, Lushnje, 40 m nga autostrada.
  Shtepia eshte ne gjendje shume te mire dhe e rregulluar.
  Cmimi i diskutueshem.
  ...
Trego rezultatin 1 deri 4 nga 4