970 HP gjej pronajuaj

kėrko:

Type: Posts; User: XALI PARUKERI; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj vend pune Parukiere

  Parukeri esterik Xali kerkon te punesoj parukiere me eksperience pune te meparshme,
  Adresa:Rruga “Budi “Tirane Qytet Studenti mbi kolonat kati 2 Parukeri Xali,
  te interesuarat te me kontaktojne...
 2. Tirane, ofroj vend pune ESTETISTE

  Kerkoj te punesoj estetiste per thonj me xhel tipsa manikyr xhel
  adresa "Pjeter Budi" Qytet Studenti mbi mensen kolonat kati 2 PARUKERI XALI
  te interesuarat te kontaktojne ne numrin e telefonit...
 3. Tirane, kerkohet Parukiere

  Kerkoj parukiere dhe estetiste per thonj rruga Budi Tirane Qytet Studenti mbi kolonat kati 2 Parukeri Xali,
  te interesuarat te me kontaktojne ne numrin e telefonit 0698364192  Cel. : +355 69...
 4. Tirane, ofroj vend pune part time ESTETISTE THONJSH

  KERKOJME NJE ESTETISTE PER THONJ ME XHEL,THONJ ME TIPSA,MANIKYR XHEL,ADRESA
  QYTET STUDENTI KATI 2 KOLONAT "PARUKERI XALI" TE INTERESUARAT JU LUTEM ME KONTAKTONI 0698364192

  Tel. : 0698364192
  ...
 5. Tirane, ofroj vend pune part time ESTETISTE

  KERKOJME TE PUNESOJME NJE ESTETISTE PER THONJ ME XHEL,TIPSA,MANIKYR XHEL,

  ADRESA "PARUKERI XALI "
  QYTET STUDENTI KATI 2 TEK KOLONAT,
  TE INTERESUARAT TE KONTAKTOJNE 0698364192.

  Cel. :...
 6. Tirane, ofroj vend pune part time ESTETISTE THONJSH

  KERKOJ TE PUNESOJ NJE ESTETISTE PER THONJ ME THEL,TIPSA,MANIKYR XHEL,
  ADRESA QYTET STUDENTI KATI I DYTE TEK KOLONAT "PARUKERI XALI"
  TE INTERESUARAT JU LUTEM ME KONTAKTONI 0698364192

  Cel. :...
Trego rezultatin 1 deri 6 nga 6