970 HP gjej pune premium

kėrko:

Type: Posts; User: endritcaushi1; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, shes Motociklete Yamaha YS 125 Viti 2019, 3.400 Euro

  Ngjyra.....: e kuqe
  KM..........: 19,000

  Shitet motorr Yamaha YS 125CC.
  Viti i prodhimit 2019
  Km:19,000km
  Motorri eshte i sapo ardhur nga Gjermania. I paisur me dogane, targat e reja,...
 2. Tirane, shes Komplet Divanash 2.500 Euro

  Shitet kompleti i divaneve model mbreteror.
  Kompleti perbehet 3+2+1+1+ Tavolina e mesit. Divanet jane blere para 5 vitesh tek Ro-Al mobileri me vleren 4000e.
  Divanet jane perorur shum pak pasi...
 3. Tirane, shes Tavoline me 8 karrike 2.200 Euro

  Shes tavoline me 8 karrike model mbreteror. Tavolina eshte blere para 5 vitesh me vleren 3000e tek kompania Ro-Al. Tavolina ka permasat 110cm- 240cm dhe shtesa 60cm. Tavolina eshte pothuajse si e re...
Trego rezultatin 1 deri 3 nga 3