970 HP gjej pune premium

kėrko:

Type: Posts; User: Benardo1; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, shes Shitet banjomari me korrent. 17.500 Leke

  Banjomari me korrent, ėshtė e pa pėrdorur fare, nė kuti ashtu sikur ėshtė blerė. Kushdo qė ėshtė i interesuar le tė telefonojė nė ēdo orė tek nr e telefonit: 069 400 11 33
  Faleminderit!

  Cel. :...
 2. Tirane, shes aspirator 480 Euro

  OKAZION!!!!!
  Shitet kėrmilli dhe kapa bashkė me tubat, tė pa pėrdorur e gati pėr t'u vėnė nė punė. Kapa dhe tubat janė lyer me bojė kafe pėr dekorimin e ambientit, ngjyrė qė kombinon lehtė.
  Ēmimi i...
 3. Tirane, shes Tostierė tė madhe me gaz 170 Euro

  Shitet tostiere turke me gaz, ėshtė e madhe me pllakė Gizė. Ėshtė e pa pėrdorur fare . Pėr ēdo informacion ju lutem kontaktoni nė nr e shėnuar: 069 400 11 33
  Faleminderit!

  Cel. : 0694001133
 4. Tirane, shes Banak 2 m i gjatė me syprine kundėr ujit, lavapjate

  SHITET;
  Banaku 2 m i gjatė me syprine kundėr ujit 4 cm e trashė me lartėsi 90 cm,skeleti i banakut ėshtė ēelik.
  Fetatrice profesionale pėr prerjen e produkteve pėr piceri dhe fast food....
Trego rezultatin 1 deri 4 nga 4