970 HP gjej pronajuaj

kėrko:

Type: Posts; User: Shesimblejm1; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, blejm mobilje te perdorura 0688455736

  Blejm mobilje si:Dollape,Divane,Kende,Guzhina,dyer etj.
 2. Tirane, shiten mobiljet e reja me cmime okazzioni !

  Shiten mobiljet e reja .
  Cmimet dhe infot ne fotot perkatese
  Te gjitha me cmime ne uljee!
  Nxitoni ti beni tuajat

  Cel. : 0682368258
 3. Tirane, Bejm guzhina te reja me porosi. 250 mije leke metri linear me kapak Italian

  250 mije leke per meter linear
  Kapaket (import) Italian
  Materiali Akrelik me shkelqim
  Nxitoni pasi sasia eshte e limituar

  Cel. : 0682368258
 4. 0682368258 Blejm mobilje te perdorura

  Blejm mobilje te perdorura si:Dhoma gjumi,Kende,Guzhina,Divane,Tavolina buke,Dyer,Etj.
  Nr tel: 0682368258
Trego rezultatin 1 deri 4 nga 4