WebCall Alesio-Alesio RoiData HP

kėrko:

Type: Posts; User: Albania Okazion!; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, shes Videoprojektor Mitsubishi EW330U 190 Euro

  Videoprojektor Mitsubishi EW330U VGA & HDMI 190 eur i diskutuar

  Mitsubishi EW330U Projector is a WXGA Conference Room Projector, Composite: RCA, HDMI, RS232: DB-9pin, S-Video, VGA In: Dsub-15pin...
 2. Tirane, shes Video projektor Sanyo PLC-XU74 Projector 170 Euro

  Video projektor Sanyo PLC-XU74 Projector 170 eur i diskutuar

  Sanyo PLC-XU74 Projector is a XGA Portable Projector. This lamp based projector is capable of displaying 2,500 Lumens at its brightest...
 3. Tirane, shes Videoprojektor 220 eur i diskutuar 220 Euro

  Videoprojektor 220 eur i diskutuar ViewSonic PJD5151 LightStream 3300 Lumens SVGA DLP Projector

  The ViewSonic LightStream™ Projector PJD5151, the best price-performance projector, is designed...
 4. Tirane, shes Shitet tavoline drejtuesi ne cmim okazio 29 000 Leke e diskutuar

  Shitet tavoline drejtuesi ne cmim okazion 29 000 leke e diskutuar !!!

  Tavoline druri Italiane, per zyre drejtuesi, mjaft e paraqitshme, permasat e syprines 180 cm x 94 cm, lartesia 75 cm, tre...
 5. Tirane, shes 18 garazhe me qepen Kati -1, 350 m² 189.000 Euro (Astir, Vila L)

  Zona/Rruga : Astir, Vila L

  Shiten 18 Garazhe me qepen dhe 1 magazine – 189 000 eur e diskutuar!

  Garazhdet ndodhen ne nje kompleks pallatesh, afer Viles L apo Pasticeri Neles.

  GjithseJ jane...
 6. Tirane, shes Dyqan / Zyre 55.000 Euro

  Shitet Dyqan / Zyre ne Rrugen e Durresit, 29.3m - 55 000 eur, afer ish Ambasades Jugosllave, buze rruge, gjysem bodrum, me hapesia dhe pamje nga rruga kryesore, i rikonstruktuar vitet e fundit....
 7. Tirane, shes Trapan matrapik BOSCH Professional GCH-2 8.900 Leke

  Trapan matrapik BOSCH Professional GCH-2 26 RE

  Shume pak i perdorur, ne gjendje pothuaj si i ri. Shitet per arsye mos perdorimi.

  GBH 2-26 RE Professional

  Rotary Hammer with SDS plus
  The...
 8. Tirane, HDD external 2.5 USB Mobile Hard Drive 160Gb -1Tb 2000Leke

  HDD external 2.5 USB Mobile Hard Drive 160Gb -1Tb 2000Leke


  🔥 HDD external 2.5 USB Mobile Hard Drive OKAZION🔥
  ✅ HDD external 2.5 USB Mobile Hard Drive
  ✅ E lehte dhe e thjeshte ne perdorim
  ✅...
 9. Tirane, shes Shes Rafte dyqani dhe magazine 5.000 Leke

  Rafte dyqani dhe magazine

  🔥 Okazion 🔥

  Shiten rafte per dyqan dhe magazinim, me shina qe montohen ne mur dhe krahe metalike ose inoksi te modeleve te ndryshme, ndarese xhami ose melamine.
  ...
 10. Korce, shes Shiten koshere blete 17 000 lek e diskut 17.000 Leke

  Shiten koshere blete 17 000 lek e diskutuar

  Shiten blete me pjese sa ju nevoiten ose te gjitha se bashku 25 koshere. Ne gjendje te mire , te kuruara, te trajtuara me kujdes nga person i...
 11. Tirane, shes apartament 1+1+A+BLK Kati 0, 42 m² 45.000 Euro (Rruga Ferit Xhajko)

  Zona/Rruga : Rruga Ferit Xhajko

  Super Okazion, Rruga Ferit Xhajko, Apartament 1+1 ne unaze, afer unazes tek zona e tregu te Medresese, siperfaqe e brendshme 42 m katror, kati i pare, aktualisht...
 12. Tirane, ofroj vend pune Manaxher dyqani kompjuterash

  Cosmos Computer Land kėrkon manaxher dyqani kompjuterash.

  Pėrgjegjėsitė Kryesore:
  Furnizon dyqanin me produkte duke kontaktuar furnitoret, negociuar per cmimet;
  Mban kontakt me kliente...
 13. Tirane, ofroj vend pune part time Specialist(e) Marketingu

  Albania OKAZION kėrkon njė Specialist(e) Marketingu nė fushėn e shitjeve online.

  Pėrgjegjėsitė Kryesore:
  Organizon dhe menaxhon fushatat e marketingut;
  Krijon, zhvillon dhe zbaton...
Trego rezultatin 1 deri 13 nga 13