970 HP gjej pune premium

kėrko:

Type: Posts; User: Erjon Muharremaj; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. ! Himare, Apartament me qira, 40 €/nata

  Jap apartament me qira, 1+1, krejtesisht i mobiluar,
  me ballkon 6 metra, pamje nga deti, ne Himare.
  Ngjitur me Bashkine Himare, 100 metra nga bregu i detit.

  Ēmimi: 40 Euro/nata.

  Tel:...
 2. ! Lanabregas -Tiranė, shitet pasuri e paluajtshme, Pyll, me sipėrfaqe 7000 (shtatė mijė) m2.

  Shitet pasuri e paluajtshme, Pyll, me sipėrfaqe 7000 (shtatė mijė) m2.

  Vendndodhja: Lanabregas-Tiranė.

  Me dokument tė ligjshėm pronėsie. I regjistruar nė ZVRPP Tiranė, Zona Kadastrale Nr. 2380,...
 3. ! Tirane, jap me qera zyre 64 m² 700 Euro (Torre Drini)

  Vendndodhja, Torre Drini.

  Siperfaqja totale 64 m2.

  Zyra ka nje korridor ku mund te rrije nje sekretare dhe nje banje sherbimi.

  Ne zyren me te madhe mund te vendosen lirshem 3 tavolina...
 4. ! Tirane, Dyqan me qira, 33 m², 30.000 Leke/muaj (Rruga Mihal Duri)

  Dyqan me qira, 33 m², lartėsia 4m, i restauruar, me kondicioner.
  Adresa: Rruga Mihal Duri, Nr.32. (Pėrballė Dekorit tė Bashkisė, pranė Ministrisė sė Arsimit, Tiranė.
  Ēmimi: 30000 Leke/muaj. ...
 5. ! Himare, Apartament me ballkon, 1+1, 58 m2, 740€/m2

  Njoftim - Apartament per shitje ne Himare, 1+1, + ballkon, 58.6 m2,
  pallati me i ri ne Himare, ndertim cilesor, kati 3, me ashensor.
  Cmimi 740€/m2. Edhe garazh te disponueshem.

  Flat for sale...
 6. Himare, Apartament me qira, garsoniere + ballkon, 34.1 m2, kati 5, me ashensor, 35€/nata

  Njoftim - Apartament me qira ne Himare, garsoniere + ballkon, 34.1 m2, pallati me i ri ne Himare, ndertim cilesor, kati 5, me ashensor. Cmimi 35€/nata. Edhe garazh te disponueshem.

  Tel....
Trego rezultatin 1 deri 6 nga 17