500 HP Bata

kėrko:

Type: Posts; User: shigjetari; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. okazion shitet garazhd 44m2 20000 euro afer stadiumit durres

  Zona/Rruga : lagja 5 Rr maliq muco shitet

  Garazh me certifikate pronesie ne qytetin e durresit prane stadiumit te qytetit buze rruge per dy autovetura,.
  Cmimi i diskutueshem munde te...
 2. Tirane, ndrohet shitet makine Suzuki Splash Viti 2008, 3.500 Euro

  Karburanti: Benzin
  Kamjo......: manual
  Fuqia KW..: 44
  KM..........: 130000

  Shitet ose ndrohet me nje smart 2010 e larte
  diference nga ana ime suzuki eshte gjendje shume e mire ...
 3. Durres, shes Penthouse 3+1+A.2banjo + verande ashensor ti 9, 330 m² (Hysen myshketa)

  Zona/Rruga : Hysen myshketa

  Shitet papafingo super lluks 330m2 me pamje nga porti dhe stadiumi kati 9 me pamje te lire nga te gjitha anet pa ndertime te larta afer 2 banjo me ndricim...
 4. Durres, jap me qera/shitet parking 218 m² 300 Euro/m²

  Shiten poste makinash nga 15 m² ne durres ose jepet me qera posti 300 lek 24 ore

  Cel. : 0695669215
 5. Tirane, jap me qera certifikate te kopetences profesionale

  jap me qera certifikate te kopetences profesionale per transport mallrash brenda vendit e nderkombetare si dhe

  transport udhetaresh brenda vendit dhe nderkombetare deri ne vitin 2026
  ...
Trego rezultatin 1 deri 5 nga 5