500 HP Bata

kėrko:

Type: Posts; User: 701 Lounge Bar; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, shes Jeep Renegade 75th Anniversary Viti 2016, 17.700 Euro

  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: jeshile
  Kamjo......: automatik
  Fuqia KW..: 147
  KM..........: 60.590

  JEEP Renegade 2.0 Mjt 140CV 4WD 75th Anniversary LIMITED Diesel, KILOMETRA 60.590 te...
 2. Tirane, SHES FORD TOURNEO CONECT 1.8 NAFTE

  SHITET FORD TOURNEO CONECT 1.8 NAFTE E VITIT 2005, ME KAMBIO MANUALE, MAKINA ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE XHENERIKE DHE MOTORRIKE, 183.500 KM ORIGJINALE, ME DY PORTA MBRAPA DHE 2+2 ANESORE, ZGARE SIPER,...
 3. Tirane, shes biciklete elektrike 1.290 Euro

  CUBE CROSS HYBRID Pro Allroad 500
  Telaio: Aluminium Superlite, Comfort, Gravity Casting Bracket, Double Butted, Disc Only
  Misura Men: 62
  Forcella: SR Suntour NEX-E25, 63mm


  ...
 4. Shitet, Ambjent, Komercial ne Bllok Tirane

  Shitet ambient komercial, Kati 1, 394 m² ne Bllok Rr. Andon Z. Cajupi i pershtatshem per per Investim me qera 4.500 €/muaj deri 2024.

  Ambienti ndodhet tek nje pallati 8 katesh ne bllok, ambienti...
Trego rezultatin 1 deri 4 nga 4