kėrko:

Type: Posts; User: e_hoxha; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Kuzhine / Kontrabufe Kuzhine 29500 leke

  Shiten mobilie


  1 kontrabufe kuzhine (150x140) total 29500 leke. perfshire lavapjata dhe aspiratori.

  3 lavamane per femije (R35) te kompletuar me rrubinet 3400 leke/copa

  1 Bojler 10lit...
 2. Tirane, shes Mobilie / femije

  Shiten mobilie

  4 krevate 2 katesh + dysheket (140 x 70) 21000 leke/cope

  2 krevate bebesh portative te rinj (mund te merren lehtesisht me vete) 6900 leke/cope

  1 kontrabufe kuzhine gjatesi...
Trego rezultatin 1 deri 2 nga 2