WebCall Alesio-Alesio RoiData HP

kėrko:

Type: Posts; User: TONE; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

  1. Tirane, Shes karroce Quinny, 150 Euro

    Shitet karroce, marka Quinny, shume e lehte ne perdorim. Ne gjendje shume te mire. Cmimi 150 euro.
    Cel. +355 67 6812525
  2. Tirane, Shes karroce Chicco 100 Euro

    Shitet karroce verore, marka chicco, shume e lehte ne perdorim. Ne gjendje shume te mire. Cmimi 100 euro.
    +355 67 6812525

    Cel. : +355 67 6812525
  3. Tirane, shes Shes krevat bebi/femijesh 120 Euro

    SUPER KREVAT DRURI PER PRINCESHAT TUAJA. ESHTE I PA PERDORUR AS EDHE 1 DITE PER ARSYE EMIGRIMI. KREVATI ESHTE ME KATER SIRTARE PER TE VENDOSUR RROBAT E PRINCESHES TUAJ. BRENDA NE CMIM JANE DYSHEKU...
  4. Tirane, shes Shes karroce mima xari 500 Euro

    Shitet karroce Mima xari, set, me cante dhe mbulesen e dimrit. Ne gjendje shume te mire. E pershtashme per tu perdorur per femije 0-4 vjec. E lehte ne perdorim dhe ne rruge te keqija, pasi ka...
  5. Tirane, shes Shes relax Cam, elekronik, 180 euro. 180 Euro

    Shitet relax Cam, i ri, me 3 pozicione. Me veshje te bute per te qendruar si ne krahet e nenes.
    Rripa sigurimi me 5 kapese. Me tundje elektronike, me melodi, me timer fikje, me lodra rrotulluese...
  6. Tirane, jepet me qera dyqan Kati 1, 20 m² 30.000 Leke (Rruga Naim Frasheri)

    Zona/Rruga : Rruga Naim Frasheri

    Jepet me qera, dyqan 20 m2, kati i 1, ne Rrugen "Naim Frasheri", prane Mozaikut, Tirane.
    Cmimi 30,000 leke te reja,
    Cel. 0692236302
  7. Tirane, shitet ambjent biznesi Kati 2, 90.000 Euro (Rruga e Kavajes)

    Zona/Rruga : Rruga e Kavajes

    Shitet ambient biznesi 67 m2, kati i 2-te, brenda qendres Condor center, Rruga e Kavajes.
    Ambient mjaft i pershtatshem per zyre, klinike, dyqan, etj.
    Qendra tregtare...
  8. Tirane, jepet me qera apartament 2+1+BLK Kati 4, 114 m² 900 Euro (Rruga e Elbasanit)

    Zona/Rruga : Rruga e Elbasanit

    Jap me qera apartament 2+1, sip.114 m2, kati 4-banim, me ashensor, ne pallat te ri.
    Ambienti organizohet ne 1 sallon me gatim, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1...
  9. Tirane, shes Shes karroce verore 3000 leke te rinj

    Shitet karroce verore BabiesRus ne Tirane. E pershtashme per tu perdorur per femije mbi 1 vjec. Ne gjendje shume te mire, e lehte per tu perdorur dhe nuk ze shume vend ne bagazh. 3,000 lek te reja....
  10. Tirane, shes Shes relaks chicco, 1500 leke te rinj 1.500 Leke

    Shitet relaks chicco, me 4 nivele, ne gjendje te mire, 1500 leke te rinj. Cel.: 0676812525.

    Cel. : +355676812525
  11. Fier, shes sobe Shes sob me gas 3000 lek te rinj 3.000 Leke

    Shes: Sobe e perdorur per ngrohje me Gaz, bashke me Bomblen 15 KG. Ne qytetin e Fierit.
    Ne gjendje shume te mire. Me 2 opsione ngrohjeje: Nje Fitil / Dy Fitila. Cel. : 0676812525
  12. Tirane, jap me qera pajisje mjekesore, kepuce per thyerje kembe 3.000 Leke

    Jepet me qera mujore, kepuce per thyerje kembe nr.36-39.
    E perdorshme ne vend te allcise, per te pasur mundesi levizshmerie edhe pa paterice.

    Cel. : 0676812525
  13. Tirane, jap me qera garsonier, Rruga "Panorama", prane hipotekes, Sip.40 m2, Kati 2, 28.000 Leke.

    Jepet me qera apartament garsonier, ne rrugen "Panorama", prane hipotekes. Pallat i ri, Kati 2 banim, me ashensor. Orientimi Jug. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore. I perbere nga...
  14. Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 2, 68 m² 800 Euro/m2 (Bedri Karapici)

    Zona/Rruga : Bedri Karapici

    Shitet apartament ne pallat te ri, kati 2 banim, 1+1+1 ballkon, sip.68 m2, 800 euro/m2.
    Orientimi jug-perendim, hipoteka del ne shtator, ne kompleksin MGB perballe...
Trego rezultatin 1 deri 14 nga 14