Tirana.social ėshtė njė platformė, e cila ka prioritet privatėsinė, transparencėn dhe ofrimin e njė ambjenti virtual qė u shėrben pėrdoruesve nė mėnyrė tė shėndetshme. Vetė emėrtimi tregon qė...