970 HP gjej pune premium

kėrko:

Type: Posts; User: elona,; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, Kerkohet sanitare me kohe te plote

  Kerkohet sanitare me kohe te plote !
  Paga 40000 leke te reja plus siguracione
  Mosha 40-50 vjece !

  Te interesuarit te kontaktojene : 0675793247
 2. Kerkohet guzhiniere per gatim ne familje, Bllok

  Kerkohet guzhiniere per gatim ne familje !
  orari 08-14 .
  Paga 40000 leke te reja
  Mosha 40-55 vjec !

  Te interesuarit te kontaktojne ne nr e tel 0672018768
 3. Tirane, ofroj vend pune punonjese shtepie.

  Kerkohet punonjese shtepie.
  Kerkohet punonjese shtepie per punet e shtepise pastrim dhe hekurosje 6 ore ne dite nga ora 8-14 paga 40.000 lek
  Mosha 40-50 vjec ! adresa ne Bllok .
  Te interesuar te...
 4. Tirane, ofroj vend pune Punonjese Shtepie

  Kerkohet punonjese shtepie.
  Kerkohet punonjese shtepie per gatim dhe punet e shtepise.
  Mosha 40-50 adresa ne bllok.
  Te interesuar te kontaktojn ne nr 0672018768.
Trego rezultatin 1 deri 4 nga 4