970 HP gjej pune premium

kėrko:

Type: Posts; User: f p; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Prishtine, shes apartament 1+1+A+BLK Kati 1, 90 m² 77.000 Euro (matiqan 1)

  Zona/Rruga : matiqan 1

  zone rezidenciale ,ka dhe parkimin e vet.  Cel. : 0672044715
 2. Prishtine, shes apartament 3+1+BLK Kati 6, 150.000 Euro (matiqan 1)

  Zona/Rruga : matiqan 1

  Apartamenti eshte ne zonen nen cati,eshte i kendshem. apartamenti ka dhe parkimin e tij.

  Cel. : 0672044715
 3. Prishtine, shes apartament 1+1+A+BLK Kati 1, 90 m² 75.000 Euro (matiqan 1)

  Zona/Rruga : matiqan 1

  apartamenti ndodhet ne zonen matiqan 1, zone rezidenciale. Apartamenti ka dhe parkimin e tij.

  Cel. : 0672044715
Trego rezultatin 1 deri 3 nga 3