970 HP gjej pune premium

kėrko:

Type: Posts; User: Rexhino Lahe; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, shes Bojler i vogėl 10 L 5.000 Leke

  Bojler i vogėl 10 litrosh . Nė gjendje shumė tė mirė ėshtė pėrdorur shumė pak , duket edhe nga fotot . Pėrdoret pėr parukieri , shtėpi , shtėpi plazhi dhe tualete tė vogla .
  Mund tė mė kontaktoni...
 2. Tirane, ofroj kurse per kitare klasike----1000 leke seanca!!!----

  Tirane, ofroj kurse per kitare klasike----1000 leke ora!!----

  Kurse Private per kitare 1000 leke seanca !!! ( 45 deri ne 60 minuta )
  Ofrojme kurse private per kitare klasike per cdo...
 3. Tirane, shes sobe Sobe me vatra 10.000 Leke

  Sobe Alfa plam . E pėrdorur . Me 4 vatra . Furrės i ėshtė ndėrruar njė nga rezistencat para 1 viti (pra njėrėn e ka tė re ). Nė gjendje tė mirė . Ēmimi ėshtė i diskutueshėm . Mund tė mė...
Trego rezultatin 1 deri 3 nga 3