500 HP Bata

kėrko:

Type: Posts; User: RoelRene; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, ofrohet vend pune part time Sanitare

  Ofroj vend pune me orar tė pjesshėm Sanitare

  Kėrkoj tė jetė e shkathėt dhe e pastėr

  Dyqan mishi

  Kryqėzimi Komuna Parisit

  Kontakt 0692077177
 2. Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 0, 80 m² 800 Euro

  Okazion!!!

  Jepet me qera ambjent 80 m2, prane njesise bashkiake nr.5 (ish-Bllok). 50m nga sheshi wilson
  20m nga rruga kryesore. Zone private, ne hapesire te qete.

  Aktualisht Bar

  Mundesi per...
 3. Tirane, shes apartament 1+1+A+BLK Kati 8, 68 m² 60.000 Euro (KMY)

  Zona/Rruga : KMY

  Zona/Rruga: Kombinati Mishit Yzberisht, Perballe Karburantit, tek stacioni i autobuzit

  OKAZION: APARTAMENT Bashkekohor 1+1, 68 m2.
  Pallat i ri; Punime mjaft cilesore.
  Kati i...
 4. Tirane, shes kolltuqe etj 50.000 Leke

  Shiten:

  *Set kolltuqesh [3 (me hapje + dyshek) + 2 + 1 (x2)]
  Lekure 100%, asnje lloj shenje demtimi, me mundesi hapje krevati, ngjyre vishnje.
  *5 karrige druri
  *2 Abazhure te medhenj + disa...
 5. Tirane, shes Kuzhine e kompletuar 100.000 Leke

  Shitet kuzhina e kompletuar 6m bashke me elektroshtepiaket.

  cmimi 60.000 leke te reja

  Cel. : 0692044722
 6. Tirane, shes Laptop Apple MacBook Air 13-inch, 512GB

  Shitet laptop Apple macBook Air 13-inch, 512 GB.

  Gjendje perfekte, light grey, ambalazhi origjinal, case transparente.

  Cmimi 500 Eur

  Blere USA

  kontakt 0692044722 (sms/viber/whatsapp)
 7. Tirane, shes biciklete 18.000 Leke

  Ngjyra.....: e zeze

  Okazion!!!!!!


  Shitet biciklete super e mire. E pavdekshme!
  Cmimi 18000 leke (pa sediljen e femijes)
  Cmimi 20000 leke (me sediljen e femijes)
  Cmimi eshte pak i...
 8. Tirane, kerkohen 2 Animatore

  Ne kuader te hapjes se qendres se argetimit per femije (per vitin akademik 2021-2022), kerkohen 2 animatore per te angazhuar femije te moshes 6-11 vjec, gjate qendrimit ne qender. Te interesuarat...
 9. Tirane, kerkohen 2 Mesuese Cikli i Ulet

  Ne kuader te hapjes se qendres pas-shkollore per nivelin fillor (klasa 1-5), per vitin akademik 2021-2022, kerkohen 2 mesues/e me eksperience minimale.

  Paga 25.000 ALL/muaj  Cel. : 0692044722
 10. Tirane, shes Karrige kuzhine 2000 Leke

  Shes 5 karrige guzhine ne gjendje te mire

  cmimi 2000 leke secila (e diskutueshme)

  Cel. : 0692044722
 11. Tirane, shes Car seat 8.000 Leke

  Shitet car seat peg perego, blere ne itali.
  e pershtatshme per mosha 6 muaj deri 5 vjec.

  cmimi 8000 leke

  vendodhja - Tirane

  Cel. : 0692044722
 12. Tirane, shes Dyer te brendshme 8.000 Leke

  Shiten 5 dyer te brendshme ne gjendje shume te mire.
  cmimi 8000 leke secila (i diskutueshem)

  Cel. : 0692044722
 13. Tirane, shes Mobilje dhome gjumi

  Shiten mobilje dhome gjumi
  2 dollap dhome per femije; cmimi 5000 & 4000 leke
  1 komo me pasqyre; cmimi 8000 leke
  3 komodina; 9000 leke

  vendodhja tirane

  Cel. : 0692044722
 14. Tirane, ndarje qeraje zyre Kati 0, 20.000 Leke (Nikolla Tupe)

  Zona/Rruga : Nikolla Tupe

  Super okazion!!!!!

  Jepet me qera ambjent zyre me kushte optimale, prane njesise bashkiake nr. 5 (ish blloku)

  Zone e qete; Qera e pergjysmuar, e diskutueshme

  Per...
 15. Tirane, shes Smartphone Iphone 8plus 55.000 Leke

  Shitet iPhone 8plus

  Gjendje e mire, touch perfekt, rose gold, 512, ambalazh origjinal i disponueshem.

  Blere USA

  Cmimi 50000 ALL

  kontakt 0692044722 (sms/viber/whatsapp)
 16. Tirane, shes iPad3

  Shitet iPad3, me karte sim, blere ne USA.

  Ne super gjendje, i bardhe, pa asnje demtim, edhe me ambalazhin origjinal.

  Cmimi 40.000 ALL

  Kontakt
  0692044722 (sms/viber/whatsapp)
 17. Tirane, oferte Piano 5.000 Leke

  Okazion

  Shitet piano Yamaha. Ne gjendje te mire dhe funksionale.

  I mungon nje tast dhe ushqyesi i korentit.

  cmimi 5000 leke
 18. Tirane, shes fshese me korent 10.000 Leke

  Shes fshese me korent pa litar 2n1.


  Marka Bosch, cordless, 2n1.
  Bateri ne gjendje pune deri 30min.
  Ne gjendje shume te mire pasi nuk eshte perdorur thuajse fare!

  Cmimi 10.000 leke i...
 19. Tirane, jap me qera apartament 1+1+A+BLK Kati 4, 65 m² 30.000 Leke (Gjik Kuqali)

  Zona/Rruga : Gjik Kuqali

  OKAZION

  Jepet me qera ambjent banimi i mobiluar, kati i 4rt ne pallat 5 katesh.
  Uje 24 ore; me te gjitha pajisjet elektroshtepiake.

  Lirohet ne 1 Nentor...
 20. Tirane, ofroj vend pune Punetor Dyqan Mishi

  Kerkohet te punesohet Punetor ne Dyqan Mishi

  Duhet te jete shume i afte ne kete profil dhe sigurisht vetem me eksperience.

  Adresa tek Komuna e Parisit, Tirane

  Kontakt : 0692077177
 21. Tirane, shes apartament 1+1+A+BLK Kati 4, 65 m² 100.000 Euro (Stadiumi Dinamo)

  Zona/Rruga : Stadiumi Dinamo


  Shitet Apartament tek Rr. Gjik Kuqali, ish Shushica, prane Stadiumit Dinamo.

  Kati i 4rt, ne gjendje shume te mire per te jetuar, dhe e mobiluar.

  Siperfaqe 65m2...
 22. Tirane, shes ambjent biznesi Kati 0, 265 m² 2000 Euro/m2 (Mihal Grameno)

  Zona/Rruga : Mihal Grameno


  Shitet ambjent 265 m2

  Adresa: Rruga Mihal Grameno, 200 m mbi Shkollen e Baletit.

  Mundesi zhvillimi per biznese te ndryshme:
  mjekesi, avokati, market, banke,...
 23. Tirane, kerkohet part time Terapist te foluri

  Kerkohet

  Terapist i Zhvillimit te te folurit


  Te kete eksperience ne kete fushe, me femijet me probleme te degjimit!

  Orari i punes: 1 - 1.5 ore ne dite (preferohet mbasdite), 6 dite/jave....
 24. Tirane, kerkohet part time Mesuese

  Mesuese

  E gatshme te bashkepunoje dhe bashkeveproje me 1 femije 3 vjec.
  Kohezgjatja: 3-4 ore paradite; E Hene - E premte
  Detyrat: Te shoqeroje femijen ne kopesht dhe te angazhohet ne zhvillimin...
 25. Tirane, kerkohet Marangoz

  KERKOJ MARANGOS per te punuar me MDF

  Nuk ka rendesi mosha apo eksperienca.

  Eshte shume e rendesishme korrekesia, pasteria, saktesia ne pune, dhe jo shperdorues.

  Mund te kontaktoni ne 069 444...
 26. Tirane, shes hekur Hekur Vertikal Philips 20.000 Leke

  Shitet hekur vertikal me avull Philips.
  I paperdorur (ne qese).
  Hekuros me lehtesi te gjitha llojet e materialeve.
  3 nivele nxehtesie. Depozite 1.5 litra.

  Blere 250 Euro. Shitet 20.000...
 27. Tirane, shes Aerosol Omron 8.000 Leke

  Shes

  Aerosol Omron, Ne ambalazh.
  Design I pershtatshem per femije. Blere ne Greqi.

  Cmimi 8.000 Leke i diskutueshem.

  Kontakt 069 20 44 722
 28. Greqi, njoftim fisioterapi bobath

  Bobath Fisioterapi per Femije / Tirane, mundeson ndermjetesime trajnimi 9 javore ne selanik, per bobath physiotherapy me profesoret me te mire te greqise lidhur me kete profil.
  gjate periudhes...
 29. Tirane, kerkohet Fisioterapist/e

  Kerkohen fisioterapiste me license, te profilizuar ne pediatri, me eksperience pune.
  Preferohen te aplikojne metoden Bobath

  kontakt: neurophysiolab.tr@gmail.com
Trego rezultatin 1 deri 29 nga 29