500 HP Bata

kėrko:

Type: Posts; User: dehako; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.01 Sekonda.

 1. Tirane, shes Tavoline zyre 9000 Leke

  Shitet tavoline zyre ne forme " L " ne gjendje te mire
  180x80x70

  Cel. : 0692214881
 2. Tirane, shes Tavoline ma 6 karrike 8.000 Leke

  Shitet tavoline e rrumbullaket qe hapet bashke me 6 karrike
  ne ghendje te mire

  Cmimi 8000 lek

  Cel. : 0692214881
 3. Tirane, shes Nje divan tresh e dy kolltuqe tek 6.000 Leke

  Shiten 1 divan tresh qe hapet dhe dy kolltuqe tek ne gjendje te mire.

  cel 0692214881

  Cel. : 0692214881
 4. Tirane, shes 2 pasqyra me kornize per palestra ,qender 10.000 Leke

  Siten 2 pasqyra me kornize per palestra,qendra estetike etj
  1- 184 x 160 cm
  2- 160 x 140 cm

  cmimi 10000 leke

  Cel. : 0692214881
 5. kerkojme puntore shtepie part time

  Kerkojme puntore shtepie per 3 dite ne jave e 6 ore pune ne dite,paradite.
  Nese ka eksperience pune eshte avantazh .Mosha 40-50 vjec.
  (mundesisht nga jugu se do gatuaje dreken).  Cel. :...
 6. Tirane, shes dollap -komo 20.000 Leke

  Shitet dollap - komo per femije si ne foto,ne gjendje shume te mire.
  Permasat 180x150x55 cm.

  cel 069 2214881

  Cel. : 0692214881
 7. Tirane, shes frigorifer Frigorifer kollone freskues (Prestige) 30.000 Leke

  Per arsye te mbylljes se aktivitetit shitet frigorifer kollone freskues,
  ne gjendje te mire pune.


  0692214881

  Cel. : 0692214881
 8. Tirane, shes makine karavan Ford Mondeo Viti 1994, 170.000 Leke

  Karburanti: Hibrid
  Ngjyra.....: jeshile
  Kamjo......: manual
  Ftohja......: Kondicioner
  Fuqia KW..: 96
  KM..........: 260000 km

  Shitet Ford Mondeo e vitit 1994,me benzin/gaz,1800 cc ne...
 9. Tirane, shes makine Mercedes-Benz 200 Viti 1993, 260.000 Leke

  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: gri e erret
  Kamjo......: manual
  Ftohja......: Klima
  Fuqia KW..: 147
  KM..........: 270000 km

  Shitet benz mercedez 2000,me nafte, prodhim i vitit 1993...
 10. Tirane, jepet me qera ambjent biznesi Kati 0, 300 m² 2.000 Euro (21 dhjetori)

  Zona/Rruga : 21 dhjetori

  Tek 21 dhjetori,mbrapa Hotel Mondial jepet me qera ambjent biznesi ne katin perdhes,3,2 m i larte,mjaft komod,me shume drite dhe ajer ,me ajer te kondiciouar,me 3 banjo...
 11. Durres, shes apartament ne plazh 2+1+A+BLK Kati 4, 100 m² 2000 Euro/m2 (Currila)

  Zona/Rruga : Currila

  Te Currilat ne breg te detit ne katin e 4-t te nje pallati shitet apartament 2 dhoma gjum,soxhorno,
  me 2 banja e 2 ballkone,100 m2,ashensor,me pamje nga deti,i...
 12. Tirane, shes Garderobe me 50 dollape per palester 80.000 Leke

  Per arsye te mbylljes se aktivitetit shitet komplet garderoba e palestres:

  Jane 5 dollape me 50 kanate (kaseta) per vendosjen e rrobave etj

  dollapet jane melamine me portaqe e ne gjendje...
 13. Tirane, shes Printer HP A3- A4 deskiet 1220 C (me ngjyra) , 100 Euro

  Shitet Printer profesional, A3 -A4 , HP 1220 C Deskiet me ngjyra ne gjendje pune.

  Cmimi 10000 lek  Cel. : 0692214881
 14. Tirane, shes Sterilizator per biberonat e femijeve 2.500 Leke

  Shitet aparat per sterilizimin e biberonave te femijes
  ne gjendje sh te mire pune  Cel. : 0692214881
 15. Tirane, shes Paisje masazhi profesionale 400 Euro

  Shitet Paisje masazhi profesionale ne gjendje shume te mire

  cmimi 400 euro

  Cel. : 0692214881
 16. Tirane, shes Ndricoes neoni tavanor 1.000 Leke

  Per arsye rinovimi shiten 20 cope ndricues neoni 18 dhe 36 wat
  ne gjendje te mire pune dhe setetike.

  cmimi 1000 lek copa

  Cel. 0692214881
 17. shes Hoverbord PRO 150 Euro

  Ngjyra.....: e zeze

  Shitet Hoveerbord PRO ne gjendje shume te mire pune dhe ne paraqitje

  cmimi 150 euro

  Cel. : 0692214881
 18. Tirane, Shitet biciklete per femije 7-10 vjec 8.000 Leke

  Shitet biciklete per femije 7-10 vjec,ne gjendje shume te mire,
  pothuajse e paperdorur, ngjyra e kuqe

  Cmimi 8000 lek

  Cel. : 06854 40724
 19. Tirane, shes biciklete per stervitje 25.000 lek

  Shes biciklete per stervitje me rregullim elektronik e me shume programe
  ne gjendje shume te mire pune,pak e perdorur.

  shitet 25.000 lek


  Cel. :...
 20. Tirane, shes Piste vrapimi gjysem profesionale 400 Euro

  Shitet Piste vrapimi Treadmill ne gjendje te mire pune dhe estetike.
  Cmimi 400 euro

  Cel. :0692214881
 21. Durres, jap me qera apartament ne plazh 2+1+A+BLK Kati 3, 104 m²

  Zona/Rruga : Currila

  Te Currilat ne breg te detit ne katin e 4-t te nje pallati jepet me qera apartament 2+1 me 2 banja e 2 ballkone,
  104 m2,me pamje nga deti,i mobiluar...
Trego rezultatin 1 deri 21 nga 21