970 HP gjej pronajuaj

kėrko:

Type: Posts; User: Gege Tusha; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.01 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj kurse per mesimin e gjuhes frenge

  Frengjishtja – Gjuha e Europes


  Tre kryeqytete te Bashkimit Europian, Brukseli, Luksemburgu dhe Strasburgu jane frankofone.

  Frengjishtja - gjuhe zyrtare ne 29 shtete te botes.

  Frengjishtja...
 2. Tiranė. Kurse pėr mėsimin e gjuhės frėnge.

  L E T Ė R I N T E R E S I
  Tiranė, 2023
  Rruga “Pjetėr Bogdani”, Pallati 12, Shkalla 3, apartamenti 18, Tiranė.
  Objekti: Aplikim pėr punė.

  E nderuar zonjė!
  I nderuar zotėri!
  Pėrfitoj nga...
Trego rezultatin 1 deri 2 nga 2