500 HP Bata

kėrko:

Type: Posts; User: ttbb; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Pogradec, shes varke 4.5m te gjate 30.000 Leke

  Shes varke 4.5m ne gjendje shume te mire dhe me cmim okazion.

  Varka ndodhet ne Pogrades dhe ne cdo moment nuk ta vini ta shikoni.

  Nuk asnje demtim dhe ndryshk,eshte ne gjendje super.


  ...
 2. Tirane, shes gomone Wiking 2.5m Gjermane 599 Euro

  Gomone Wiking prodhim Gjerman ne gjendje super.
  Nuk ka asnje ngjitje ose pulla dhe e mban ajrin per nje kohe shume te gjate.
  Ka 3 dhoma ajri,kel-V dhe dysheme me fryrje.
  E sapo ardhe nga...
 3. Tirane, shes gomone Gomone Wiking+Motorr Yamaha 4Hp 2Kohesh 1099 Euro

  Shitet Gomone Wiking 2.5m bashke me motorrin Yamaha 4HP 2 Kohesh.
  Gomonia dhe motorri jane ne gjendje te shkelqyer.
  Sapo kane ardhe nga Gjermania,dhe nuk jane perdore fare ne Shqiperi.
  Gomonia ...
 4. Tirane, shes SmartBpx MXQ 4K Pro 1900 Leke

  Shitet smartbox MXQ 4K Pro Android 7 ne gjendje shume te mire.
  8 Gb rom,1Gb ram ,Hdmi,Wifi,Pult,Kavell rrjeti,Mouse me lidhje usb.4 porta usb input ,Sd kart input si dhe microSd kart input.

  ...
 5. Tirane, shes Laptop compaq Presario CQ57 6000 Leke

  Shitet Laptop 15.2 inch Compaq Presario CQ57 ne gjendje shume te mire,dhe ka pase perdorim familjar.

  Laptopi ka keto parametra.

  Display 15.2 inch
  Ram 4 gb
  Windows 10 pro upgradet
  Procesor...
 6. Tirane, shes varke Gomone me letra 2.5m +Motorr Johnson 4hp 1650 Euro

  Shitet gomone quicksilver pothuajse e re.Ska asnje ngjitje.
  Motorr Johnson 4hp 2 kohesh ne gjendje super.Me marsh perpara dhe neutral,kembe shkurter,doreze gazi,eshte shume i lehte per tu mbajtur....
 7. Tirane, shes YAMAHA 4HP 2 Kohesh 599 Euro

  Shitet super motorr Yamaha 4HP 2 Kohesh.
  Eshte ne gjendje super,ndez pernjehere dhe shume i fuqishem.
  I sapo ardhe nga Gjermania dhe nuk eshte perdore fare ne Shqiperi.

  Cmimi: 599 Euro dhe i...
 8. Tirane, shesTapet i kuq permase 2x130, cmimi 4.300 lek te reja

  Shitet tapet i kush ne gjendje shume te mire si dhe material i forte prej leshi shume rezistent.

  Cmimi 4300 lek te reja i diskutueshem

  Kontakt: vetem me mesazh ne Whatsupp ose sms nga ora 09.00...
Trego rezultatin 1 deri 8 nga 8