500 HP Bata

kėrko:

Type: Posts; User: Philipi; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.01 Sekonda.

 1. Tirane, shes Ledger Nano X 200 Euro

  Shes Ledger Nano X i ri ne kuti.
  Cmimi 200€.. Kontakt +355 68 236 9933

  Cel. : +355 68 236 9933
 2. Tirane, shes Karikues per bateri Droni Dji Mavic Mini 35 Euro

  Shes karikues baterie per Dji Mavic Mini.. I ri ne kuti .. Mund te perdoret dhe si Power Bank.. Cmimi 35€..
  Kontakt +355 68 236 9933

  Cel. : +355 68 236 9933
Trego rezultatin 1 deri 2 nga 2