970 HP gjej pune premium

kėrko:

Type: Posts; User: Qendra e studimit "Schritte"; Fjala/-ėt kyēe:

Faqja 1 nga 4 1 2 3 4

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, ofrohet pozicioni vakant Mėsues/e tė Gjuhės Gjermane

  Qendra e Studimit "Schritte" e specializuar veēanėrisht pėr KURSE TĖ GJUHĖS GJERMANE,
  ėshtė themeluar nė vitin 2012 duke sjellė risi, drejt zhvillimit, kulturės perėndimore kryesisht asaj gjermane ...
 2. Tiranė, nis mė 17.09.2021 niveli A2/2 i gjuhės Gjermane

  Qendra e Studimit "Schritte" njofton se do tė nisi niveli A2/2

  ​Frekuenca: 3 Herė nė javė (e Hėnė- e Mėrkurė - e Premte)
  Orari: 15:00 - 16:30
  Pjesėmarrja: deri nė 5 Persona
  Kohėzgjatja: rreth 7...
 3. Tiranė, nis me datė 17/09/2021 niveli B2/2 i gjuhės Gjerman

  Qendra e Studimit "Schritte" njofton se do tė nisi niveli B1/2​

  Frekuenca: 3 Herė nė javė (e hene- e merkure - e premte)
  Orari: 19:00 - 20:30
  Pjesėmarrja: deri nė 5 Persona
  Kohėzgjatja: rreth 7...
 4. Tirane, ofrohen Kurse Intensive Gjermanisht pėr Mjekė tė Pėrgjithshėm (Infermierė, Stomatolog) si dhe Inxhinierė!

  QENDRA E STUDIMIT TĖ GJUHĖVE TĖ HUAJA "SCHRITTE" E specializuar veēanėrisht pėr KURSE TĖ GJUHĖS GJERMANE, ėshtė themeluar nė vitin 2012, e liēensuar nga Ministria e Mirėqėnies Sociale dhe Rinisė, me...
 5. ofrojme gjermanisht Kurs Pėrgatitor Provimi: Goethe/Ösd/Telc

  QENDRA E STUDIMIT TĖ GJUHĖVE TĖ HUAJA "SCHRITTE" E specializuar veēanėrisht pėr KURSE TĖ GJUHĖS GJERMANE, ėshtė themeluar nė vitin 2012, e liēensuar nga Ministria e Mirėqėnies Sociale dhe Rinisė, me...
 6. Tirane, ofrojme kurse tė gjuhes Gjermane nga Niveli A1 deri nė C1 -- Risi Kurs i Terminologjisė Mjekėsore

  Qendra e Studimit "Schritte" njofton se per muajt ne vijim janė hapur orare (paradite dhe mbasdite) pėr kurse tė reja, pėr nivele tė ndryshme.


  ​Frekuenca: 2 ose 3 Herė nė javė.
  Pjesėmarrja:...
 7. Tiranė, nis mė 17.09.2021 niveli B1/1 i gjuhės Gjermane

  Qendra e Studimit "Schritte" njofton se do tė nisi niveli B1/1


  Frekuenca: 2 Herė nė javė

  Orari: 16:30 - 18:00

  Pjesėmarrja: deri nė 5 Persona

  Kohėzgjatja: rreth 7 javė
 8. Tiranė, nis mė 17.09.2021 niveli B2/1 i gjuhės Gjermane

  Qendra e Studimit "Schritte" njofton se do tė nisi niveli B2/1 Intensiv​Frekuenca: 3 Herė nė javėOrari: 10:30-12:00Pjesėmarrja: deri nė 5 PersonaKohėzgjatja: rreth 7 javėPėrkushtimi do tė jetė nė...
 9. Tiranė, me datė 17/09.2021 nis niveli C1.1 i gjuhės Gjermane

  Qendra e Studimit "Schritte" njofton se do tė nisi niveli C1.1

  Frekuenca: 3 Herė nė javė (e Martė - e Ejnte)
  Orari: 17:30-19:00
  Pjesėmarrja: deri nė 5 Persona
  Kohėzgjatja: rreth 7 javė
  ...
 10. Tiranė, nis me datė 17/09/2021 niveli B2/1 i gjuhės Gjermane

  Qendra e Studimit "Schritte" njofton se do tė nisi niveli B2/1​

  Frekuenca: 5 Herė nė javė
  Orari: 10:00 - 11:30
  Pjesėmarrja: deri nė 5 Persona
  Kohėzgjatja: rreth 4 javė

  Pėrkushtimi do tė...
 11. Tiranė, nis mė 17.09.2021 niveli A2/2 i gjuhės Gjermane

  Qendra e Studimit "Schritte" njofton se do tė nisi niveli A2.2 ​Frekuenca: 3 Herė nė javė (E Hene- E Merkure - E Premte)Orari: 16:30 - 18:00Pjesėmarrja: deri nė 5 PersonaKohėzgjatja: rreth 7...
 12. Tiranė, nis me datė 17/09/2021 niveli A2/1 i gjuhės Gjermane

  Qendra e Studimit "Schritte" njofton se do tė nisi niveli A2/1​Frekuenca: 3 Herė nė javė (e Martė - e Ejnte)

  Orari: 18:00 - 19:30Pjesėmarrja: deri nė 5 PersonaKohėzgjatja: rreth 7 javėPėrkushtimi...
 13. Tiranė, nis mė 17.09.2021 niveli A2/1 i gjuhės Gjermane

  Qendra e Studimit "Schritte" njofton se do tė nisi niveli A2/1​Frekuenca: 5 Herė nė javėOrari: 09:30 - 11:00Pjesėmarrja: deri nė 5 PersonaKohėzgjatja: rreth 4 javėPėrkushtimi do tė jetė nė pesė...
 14. Tirane, Nis me datė 17/09/2021 niveli A1/1 i gjuhės Gjermane

  Qendra e Studimit "Schritte" njofton se do tė nisi niveli A1.1

  Frekuenca: 2 Herė nė javė ( e martė - e ejnte)
  Orari: 18:00 - 19:30
  Pjesėmarrja: deri nė 5 Persona
  Kohėzgjatja: rreth 9 javė
  ...
 15. Tiranė, nis mė 17.09.2021 niveli intensiv A1/1 te gjuhes Gjermane

  Qendra e Studimit "Schritte" njofton se do tė nisi niveli A1/1


  Frekuenca: 5 Herė nė javė
  Orari: 12:00 - 13:30
  Pjesėmarrja: deri nė 5 Persona
  Kohėzgjatja: rreth 4 javė

  Pėrkushtimi do tė...
 16. Tiranė, nis me datė 17/09/2021 niveli A1/1 i gjuhės Gjermane

  Qendra e Studimit "Schritte" njofton se do tė nisi niveli A1/1 ​

  Frekuenca: 3 Herė nė javė (e Hėnė - e Mėrkurė - e Premte)
  Orari: 19:30- 21:00
  Pjesėmarrja: deri nė 5 Persona
  Kohėzgjatja: rreth...
 17. Tirane, shes Divan (set/komplet)

  Nėse ju intereson qė nė ambientet tuaja tė blini kėte model divanesh, keni bėrė zgjedhjen e duhur.

  - Divan 3-sh, divan 2-sh si dhe 2 Kolltuqe (teke) tė modelit qė shihni.
  - Jastėk (4 )
  - Janė...
 18. Tiranė - Shes Dollap antik, klasik, stili italian

  Nėse ju intereson qė nė ambientet tuaja tė blini kėtė pjesė mobilje, keni bėrė zgjedhjen e duhur.

  -Dollap i kohės sė klasikes dhe traditės, 100 vjeēar, i stilit italian.
  -Modeli: 3 kanata, me...
 19. Tiranė, nis niveli fillestar i gjuhės Angleze

  Qendra e Studimit "Schritte" njofton se do tė nisi niveli Fillestar (Beginner)


  Frekuenca: 5 Herė nė javė

  Orari: 19:30 - 20:30

  Pjesėmarrja: deri nė 5 Persona

  Kohėzgjatja: rreth 4 javė
 20. Tirane, ofrohet Kurse Intensive Rusisht pėr Studime, Spezializime, Gjuhė nė RUSI

  QENDRA E STUDIMIT TĖ GJUHĖVE TĖ HUAJA "SCHRITTE":OFRON KURSE TĖ GJUHĖS RUSE
  *Ofrohet Pregatitje e Gjuhės Ruse pėr tė Interesuarit, qė dėshirojnė tė bėjnė Studime, Spezializime nė Rusi.
  Pedagog i...
 21. Tiranė, nis niveli fillestar i gjuhės Italiane

  Qendra e Studimit "Schritte" njofton se do tė nisi niveli Fillestar Italisht


  Frekuenca: 5 Herė nė javė

  Orari: 16:30 - 18:00

  Pjesėmarrja: deri nė 5 Persona

  Kohėzgjatja: rreth 4 javė
 22. Tiranė, nis niveli fillestar i gjuhės Frėnge

  Qendra e Studimit "Schritte" njofton se do tė nisi niveli Fillestar Frėngjisht


  Frekuenca: 3 Herė nė javė

  Orari: 17:00 - 18:30

  Pjesėmarrja: deri nė 5 Persona

  Kohėzgjatja: rreth 8 javė
 23. Tiranė, nis niveli fillestar pėr gjuhėn Greke

  Qendra e Studimit "Schritte" njofton se do tė nisi Niveli fillestar pėr gjuhėn Greke


  Frekuenca: 3 Herė nė javė

  Pjesėmarrja: deri nė 5 Persona

  Kohėzgjatja: rreth 8 javė

  Pėrkushtimi do...
 24. Tiranė, nis niveli A1 pėr gjuhėn Spanjolle.​ ​

  Qendra e Studimit "Schritte" njofton se do tė nisi Niveli A1 pėr gjuhėn Spanjolle.​​

  Frekuenca: 3 Herė nė javė

  Pjesėmarrja: deri nė 5 Persona

  Kohėzgjatja: rreth 8 javė


  Pėrkushtimi do tė...
 25. Tiranė, nis niveli fillestar i gjuhės Turke

  Qendra e Studimit "Schritte" njofton se do tė nisi niveli Fillestar Turqisht


  Frekuenca: 3 Herė nė javė

  Pjesėmarrja: deri nė 5 Persona

  Kohėzgjatja: rreth 7 javė
 26. Tiranė, nis niveli fillestar i gjuhės Kineze

  Qendra e Studimit "Schritte" njofton se do tė nisi niveli Fillestar pėr gjuhėn kineze


  Frekuenca: 3 Herė nė javė

  Pjesėmarrja: deri nė 5 Persona

  Kohėzgjatja: rreth 7 javė
 27. Tirane, ofroj vend pune part time Mesues/e te Gjuhes Angleze

  Qendra e Studimit "Schritte" kerkon:

  Mėsues/e tė Gjuhės Angleze

  Kriteret bazė pėrmbushės:

  - Kandidati/ja duhet tė ketė pėrfunduar Fakultetin e Gjuhėve tė Huaja, Dega Anglisht.
  *Pėrparėsi do...
 28. Tirane, ofroj vend pune part time Mesues/e te Gjuhes Greke

  Qendra e Studimit "Schritte" kerkon:

  Mėsues/e tė Gjuhės Greke

  Kriteret bazė pėrmbushės:

  - Kandidati/ja duhet tė ketė pėrfunduar Fakultetin e Gjuhėve tė Huaja, Dega Greqisht.
  *Pėrparėsi do...
 29. Tirane, ofroj vend pune part time Mesues/e te Gjuhes Kineze

  Qendra e Studimit "Schritte" kerkon:

  Mėsues/e tė Gjuhės Kineze

  Kriteret bazė pėrmbushės:

  - Kandidati/ja duhet tė ketė pėrfunduar Fakultetin e Gjuhėve tė Huaja, Dega Kinezēe.
  *Pėrparėsi do...
 30. ofrohet part time Mėsues/e tė Gjuhės Italiane

  Qendra e Studimit "Schritte" kerkon:

  Mėsues/e tė Gjuhės Italiane

  Kriteret bazė pėrmbushės:

  - Kandidati/ja duhet tė ketė pėrfunduar Fakultetin e Gjuhėve tė Huaja, Dega Italisht.
  *Pėrparėsi...
Trego rezultatin 1 deri 30 nga 102
Faqja 1 nga 4 1 2 3 4