500 HP Bata

krko:

Type: Posts; User: "INFOEXPRESS"; Fjala/-t kye:

Faqja 1 nga 32 1 2 3 4

krko: Krkimi zgjati 0.01 Sekonda.

 1. Tirane, jap me qera apartament 2+1 Kati 2, 85 m 500 Euro

  Jepet me qera apartament 2+1 , prane Zogut te zi .
  Apartamenti ndodhet ne katin e dyte ,pallat egzistues i veshur me sistem kapot.
  Me siperfaqe 85 m2.
  Eshte i organizuar ne dhome gatimi ndenjie...
 2. Tirane, shes ambjent biznesi Kati 2, 495 m 2.000.000 Euro

  Shitet ambjent biznesi ne qender te Tiranes,
  E ndare ne 3 kate nga 165 m2 secili kat. Siperfaqja totale 495 m2.
  Podrumi 115m2 i cili ka lartesi 3.5 m. Ka edhe dritare me ndricim,
  i pershtatshem...
 3. Tirane, jap me qera apartament 3+1 Kati 1, 350 Euro (Bryli)

  Zona/Rruga : Bryli

  Jepet apartament 3+1 me qera , prane Ministris se Jashtme .
  Ndodhet ne katin e pare , me siperfaqe 95 m2.
  Ka nje lokacion shume te mire , me vizibilitete te shumta .
  Jepet...
 4. Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 1, 95 m 400 Euro (Brylli)

  Zona/Rruga : Brylli

  Jepet me qera ambjent me 3 dhoma ndodhet te ministria e jashtme
  Ndodhet ne katin e pare.
  Ka nje siperfaqe prej 95 m2.
  Eshte me shume e pershtateshme per zyra,...
 5. Tirane, jap me qera dyqan Kati 0, 25 m 20.000 Leke

  Dyqan me qera, Komuna e Parisit.


  Ne nje nga vendet me shume interes per investim ose per te zhvilluar aktivitetin tuaj , ofrohet per shitje ambient/dyqan me siperfaqe 25m2dhe 60 m2 verande ....
 6. Tirane, shes dyqan Kati 0, 25 m 45.000 Euro

  Shitet dyqan , Komuna e Parisit.
  Ne nje nga vendet me shume interes per investim ose per te zhvilluar aktivitetin tuaj , ofrohet per shitje ambient/dyqan me siperfaqe 25m2 dhe 60 m2 verande. Dyqani...
 7. Tirane, shes ambjent biznesi Kati 1, 121 m 170.000 Euro (Rruga e Kavajes)

  Zona/Rruga : Rruga e Kavajes

  Shitet ambjent biznesi ne rrugen e Kavajes, te Komplesi Arlis- Square 21.
  Ndodhen ne katin e pare mbi dyqane .
  Apartamenti ka siperfaqe 121.3 m2 dhe eshte i...
 8. Tirane, shes apartament 2+1 Kati 3, 121 m 170.000 Euro (Rruga e Kavajes)

  Zona/Rruga : Rruga e Kavajes

  Shitet apartament 2+1 ne rrugen e Kavajes Kompleksi ARLIS Sqaure 21
  Ndodhe ne katin e trete teknik, pasi dy kate jane biznese, i pari banim mbi dyqane....
 9. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 7, 200 m 900 Euro/m2 (21 dhjetori)

  Zona/Rruga : 21 dhjetori

  Shitet apartament 2+1 , te rruga e Kavajes .
  Ndodhet ne katin e 7-te , pallat i ri (pa ashensor)
  Me siperfaqe 200 m2 bruto , 160 m2 neto me dokumenta te rregullta...
 10. Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 7, 160 m 40.000 Leke (21 dhjetori)

  Zona/Rruga : 21 dhjetori

  Apartament 2+1 me qera , mbrapa Universitetit Europian .
  Ndodhet ne katin e 7-te , pallati i ri (pa ashensor) .
  Eshte i organizuar ne , soxhorno , dhome gatimi ,ngrenie...
 11. Tirane, shes shtepi 2 Katshe 260 m 400.000 Euro (Rruga e Kavajes)

  Zona/Rruga : Rruga e Kavajes

  Shitet shtepi private dy kateshe te 21 dhjetori, prane shkolles Sabaudin Gabrani.
  Eshte me siperfaqe ndertimi 260 m2.Nuk ka truall te lire.
  Kati i pare eshte me...
 12. Tirane, jap me qera zyre Kati 7, 100 m 400 Euro (Bulevardi Gjergj Fishta)

  Zona/Rruga : Bulevardi Gjergj Fishta

  Jepet me qera ambjent per zyra (apartament 2+1 )ndodhet prane gjykates se rrethit .
  Ka nje siperfaqe prej 100 m2
  Ndodhet te katin e 7 pallat i ri
  Eshte e...
 13. Tirane, jap me qera apartament 2+1 Kati 6, 100 m 350 Euro (Bulevardi Gjergj Fishta)

  Zona/Rruga : Bulevardi Gjergj Fishta

  Jepet me qera apartament 2+1 ndodhet prane gjykates se rrethit .
  Ka nje siperfaqe prej 100 m2
  Ndodhet te katin e 7 pallat i ri
  Eshte e organizuar ne...
 14. Tirane, shes dyqan Kati 1, 17 m 58.000 Euro (Jordan Misja)

  Zona/Rruga : Jordan Misja

  Shitet dyqan te rruga Jordan Misja.
  Dyqani eshte ne katin e pare te nje pallati buze rruge kryesore.
  Eshte me siperfaqe 17 m2.
  Dyqani eshte me dokumenta te rregullta...
 15. Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 1, 30 m 30.000 Leke (Vasil Shanto)

  Zona/Rruga : Vasil Shanto

  Jepet zyre me qera , te Vasil Shanto .
  Me siperfaqe 30 m2, me nje tualet .
  Eshte e pershtatshme per cdo lloj aktivitet biznesi , si zyre avokatie , studio ligjore...
 16. Tirane, shes apartament duplex Dublex Kati 4, 172.200 Euro (Liqeni i thate)

  Zona/Rruga : Liqeni i thate

  Dupleks per shitje , te Liqeni i Thate.
  Ndodhet ne katin e kater dhe peste , ne nje pallat pes katesh . Me siperfaqe totale 168 m2 , kati i pare eshte i organizuar ne...
 17. Tirane, shes truall 285 m 35.000 Euro (Kombinat)

  Zona/Rruga : Kombinat

  Shitet tok traull , ne Kombinat prane spitalit .
  Ndodhet prane rruges kryesore , ne nje zone te sistemuar me infrastrukture te rregullt .
  Ne kete truall eshte e ndertuar...
 18. Tirane, shes apartament 3+1 Kati 7, 132 m 1.450 Euro/m2

  Shitet apartament 3+1 qender te Tiranes , pas Hotel Tiranes (15 Kateshit)
  Pallati eshte ndertim i vitit 2001.
  Apartamenti ka nje siperfaqe totale 132 m2.
  Ndodhet ne katim e 7-te banim ne...
 19. Tirane, shes apartament 2+1 Kati 1, 123 m 850 Euro/m2

  Shitet Apartament 2+1 perballe pediatrise ose Shikut.
  Me siperfaqe 123.8m2, kati 1-re banim ,
  Apartamenti eshte i organizuar ne , soxhorno d,dhome gatimi , ndenje ,ngrenie , 2 dhoma gjumi...
 20. Tirane, shes apartament 2+1 Kati 2, 108 m 81.375 Euro (Dogana)

  Zona/Rruga : Dogana

  Shitet Apartament 2+1 te ish dogana e Tiranes.
  Me siperfaqe 108.5m2, e organizuar ne soxhorno, dhome ndenje , ngrenie, 2 dhoma gjumi ,2-tualete .
  Ndodhet ne katin e 2-te...
 21. Tirane, shes apartament 1+1 Kati 2, 71 m 1.000 Euro/m2 (Ali Dem)

  Zona/Rruga : Ali Dem

  Shitet Apartament 1+1, ne Ali Dem .
  Me siperfaqe 71m2, kati 2-te banim ne proces ndertimi , murature tulle.
  Objekti do jete me fasade te ventiluar dhe punime cilesore....
 22. Tirane, shes Kati 0, 1.700.000 Euro

  Shitet fabrike prodhimi ne Tirane .
  Toka qe rrethon fabriken eshte 17.590 m2 , eshte e sistemuar me shtresa zhavori , cakulli me disa shtresa , ka sjell linje me vete energjie 6 KW , me...
 23. Tirane, shes apartament 3+1 149 m 238.400 Euro (Kodra e Diellit)

  Zona/Rruga : Kodra e Diellit

  Shitet apartament 3+1 + 2 tualete, + 2 ballkone , te Kodra Diellit 2.
  Kati 3 i nje pallati 4 kate.
  Me siperfaqe 149 m2.
  Punime te cilesi se larte , dhe moderne ....
 24. Tirane, jap me qera 3+1 Kati 3, 149 m 900 Euro (Kodra e Diellit)

  Zona/Rruga : Kodra e Diellit

  Jepet me qera apartament 3+1 + 2 tualete, + 2 ballkone , te Kodra Diellit 2.
  Kati 3 i nje pallati 4 kate.
  Me siperfaqe 149 m2.
  Punime te cilesi se larte , dhe...
 25. Tirane, shes dyqan Kati 1, 340 m 1.300 Euro/m2 (Astir)

  Zona/Rruga : Astir

  Dyqani ndodhet ne katin e pare , ne kompleks te ri , ne nje zone te sistemuar me infrastrukture te rregullt , gjelberim dhe vende te lira parkimi .
  Ka siperfaqe totale 340 m2 ,...
 26. Tirane, jap me qera apartament 1+1+A Kati 2, 80 m 350 Euro (Myslym Shyri)

  Zona/Rruga : Myslym Shyri

  Jepet me qera apartament 1+1 , Myslym Shyri .
  Ndodhet ne Katin e dyte pallat egzistues .
  Me siperfaqe 80 m2 .
  Apartamenti eshte i organizuar ,ne koridor ,sallon te...
 27. Tirane, jap me qera lokal Kati 0, 160 m 1.000 Euro

  Jepet me qera bar-restorant-piceri, totalisht i kompletuar, me pajisjet e kuzhines ashtu edhe ne arredim, me furre picash rotante me dru dhe gaz.Me sip. 160 m2
  Ndodhet tek Ministria e Jashtme, buze...
 28. Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 0, 186 m 1.300 Euro (Myslym Shyri)

  Zona/Rruga : Myslym Shyri

  Jepet me qera ambjent 186 m2 e ndare ne 3 dhoma, korridor dhe tualet me sip 76 m2 dhe 90 m2 me tualet me vete eshte open space.
  Vendndodhja ne qender te tiranes tek...
 29. Tirane, jap me qera magazine Kati 0, 400 Euro

  Jepet magazine me qera ne selite, prane universitetit Marlin Barleti.
  Ka nje siperfaqe 150 m2, ka nje tualet, lartesi 3.22 m, qepene, kamera sigurie.
  Eshte me ndricim me dritare, e paster, e...
 30. Tirane, jap me qera zyre Kati 2, 30 m 250 Leke

  Jepet me qera ambjent , prane Gjykates se Rrethit .
  Ambjent me siperfaqe 30 m2 , ne kati 2-te .
  Ka lokacion shume te mire .
  Shume prane rruges kryesore .
  Eshte i rregulluar dhe i pershtatur per...
Trego rezultatin 1 deri 30 nga 944
Faqja 1 nga 32 1 2 3 4