970 HP gjej pronajuaj

kėrko:

Type: Posts; User: Profesional Laptop; Fjala/-ėt kyēe:

Faqja 1 nga 2 1 2

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. ! Ekrani Full Hd 💥💥Super cmim 598€💥💥

  Dell Inspiron 3580, intelcorei5, gjenerat 8
  8 giga ram DDR4,
  256gb SSD,
  15, 6 inch ekrani HDMI,
  DVD player,
  kamera Hdmi port,
  Dy karta grafike,
  Intel Hd 620, d
  he Amd Radeon
  6 giga...
 2. 💥💥💥Super Ulje 💥💥💥Laptop , Probook 450 gjen6 15,6 inch 8giga ram 128ssd 330 Euro

  Per programe Financiare ekonomist ,etj
  Probook 450 gjen 6, core i3
  15,6,inch
  8 giga ram,
  128ssd
  Webcam

  Cel : 0685215075
 3. Seria Biznes Profesional Laptop LENOVO T430 2.6GHz Intel Core i5-3780 175 eu 8giga ram

  Profesional Lenovo T430 seria T me e forta dhe me shume opsione nder serite e tjera te lenovos.

  Lenovo T430 corei5 , 8 giga ram. 320 hdd, grafika IntelHd 4000 1700 mgb
 4. Super Super Okazion HP PROBOOK 450 i3 gjen4. 8giga Ram 320-500 hdd 15.6inch 240€uro

  ​Super Super Okazion HP PROBOOK 450gjen4. 8 giga Ram . 500gig hdd, 240 €uro
 5. Tirane, shes Laptop DELL Latitude core i5 Intel Core i5-4600U 259 Euro

  Dell Latitude 12 E7240 - Specs


  CPU. Intel Core i5-4600U 109.
  GPU. Intel HD Graphics 4400 142.
  Display. 12.5”, Full HD (1920 x 1080), IPS.
  HDD/SSD. 256GB SSD.
  RAM. 8GB up GB DDR3L, 1600...
 6. Tirane, jepen me Qera 2 ambjente (dyqan/magazine)

  Vendndodhja : Unaza e re ne nje pike shume te strategjike per Biznes ngjitur me Hidrosanitare Billa , 50 Metra nga rrethrrotullimi I IshShqiponjes. Nr tlf: 0682040100 ose. ...
 7. 🔥🔥Super cmim 🔥🔥HP elitebook 840 gjenerat5, 8 gb ram, 14.1inch ,500 gb hdd 289 eu

  Operating System - Windows 10 Professional
  Processor - corei5 2.2ghz
  Memory - DDR3L 8 giga Ram
  Storage - 500GB HDD
  Display - 14" diagonal LED-backlit HD 16:9 anti-glare (1366 x 768)
  Ports...
 8. Tirane, okazion Laptop DELL,HP,TOSHIBA,LENOVO,FUJITSU SIEMENS ,NOVATECH 159Euro

  Tirane, Okazion, Laptop DELL,HP,TOSHIBA,LENOVO,FUJITSU SIEMENS ,NOVATECH duke filluar nga 159Euro.
  Laptop te llojeve te ndryshme,me cmime te ndryshme,duke filluar nga 159euro deri ne 550 euro.
 9. Dedikuar grafik Laptop Dell Latitude E6430 cori i5 2.5 ghz,6 giga ram,189euro

  R3rd Generation Intel Core i5-3520M 2.6Ghz Processor (4M Cache, up to 3.60 GHz With Turbo Boost), win 10 Professional 64 Bit Operating system.
  6 GB DDR3 Memory/Wi-Fi
  320GB Hard Drive/DVDĀ±R/RW...
 10. Super Super cmim Hp Elitebook Folio ,8 giga ram,250 gig SSD 248euro

  Hp Elitebook Folio,8 giga ram ,256 Ssd ,14,1 inch slim laptop, KAMERA fingerprint biometrik , etj
 11. Tirane, shes Laptop Dell Latitude E7240 Intel Core i5-4300U 8ram 256 ssd 249euro

  Dell Latitude E7240


  Intel Core i5-4300U.
  Intel HD Graphics 4400.
  , 2x 4 GB DDR3L-1600, 2 Slots.
  12,5inch[/B] pixel, LG Philips LGD03EA 140WF1, IPS, glossy: no.
  Samsung SSD SM841 256ssd...
 12. AUTOCAD, 3D MAX, , SUPER WORKSTATION DELL PRECIZIION M4700 I7 2.6ghz. 2giga dedikuar 15,6 INCH EKRANIN , Quad CORE .16giga RAM, SSD256 399eu

  AUTOCAD, 3D MAX,SUPER WORKSTATION DELL PRECIZIION I7,15,6INCH EKRANIN,threats CORE i7 turbo boost ghz ,16giga RAM,250 giga SSD Me dy karta grafike, NIVIDIA QUADRO ,2 GIGA DEDIKUAR KARTA GRAFIKE. Dhe...
 13. 💥💥💥Super Ofert Super Laptop 💥💥💥Thinkpad Lenovo, E560 corei5, 15.6 inch gjenerat 6-ta, 8 giga ram, 500hdd, 333 euro

  Tirane, shes Laptop Thinkpad lenovo, E560 corei5,

  15.6 inch gjenerat6
  8 giga ram, 500hdd

  Cmimi: 333 euro

  specialisti pėr Laptop:
  Nardi: 0673434532 , 0685215075
 14. Tirane, shes Laptop HP EliteBook 840 Intel Core i5-6200U 8 giga Ram 360euro

  HP EliteBook 840 G3 - Specs


  CPU. Intel Core i5-6200U 88.
  GPU. Intel HD Graphics 520 192.
  Display. 14.0”, Full HD (1920 x 1080), TN.
  HDD/SSD. 128 GB SSD.
  M.2 Slot. 1x 2280 (M key)
  RAM....
 15. Tirane, shes Laptop Dell Latitude E5470 8Ram 355euro

  Dell Latitude 14 E5470 - Specs


  CPU. Intel Core i5-6300U 100.
  GPU. Intel HD Graphics 520
  Display. 14.1 inch HD (1366 x 768), TN.
  HDD/SSD. 128giga SSD
  RAM. 8GB DDR4
  OS. Windows OS....
 16. AUTOCAD, 3d MAX , SUPER ELITEBOOK 8460p cori i5, 2.7ghz procesori 8cpus, AMD RADEON, 1giga DEDIKUAR 260eur.

  AUTOCAD,3d MAX ,SUPER ELITEBOOK 8460p cori i5, 2.7ghz procesori 8cpus,AMD RADEON ,1gb DEDIKUAR 260 eu
 17. Tirane, shes iPad Ipad Air2 32giga Ssd model A1822 me casa Antishock 320 euro

  Ipad Air2 32giga Ssd model A1822 me casa Antishock

  Cel. : 0673434532
 18. Tirane, shes HP FOLIO core i7. 16giga Ram, 2.6ghz ishte 400 euro behet 279 euro

  HP Elite Book FOLIO 9470m Ultra Book
  – CORE i7 GJENERATA 3 3687U 2,1GHZ ~ 2.66 GHZ
  – Max Turbo Frequency 3,3 GHZ
  – Intel® Hyper-Threading Technology
  – Intel® vPro™ Technology
  – RAM 16 GB
  –...
 19. Tirane, shes mixer Tundese Qumeshti 3.500 Leke

  Shesim Tundese Qumeshti,

  cilesi e pare:

  5litra= 5800 leke
  20 litr= 9000 leke
  25 litr= 9200 leke
  30 litr= 9500 leke
  35 litr=...
 20. Tirane, shes iPad Ipad Air2 32giga Ssd model A1822 me casa Antishock 320 Euro

  Ipad Air2 32giga Ssd model A1822 me casa Antishock
  iPad Air 2


  Model Number
  A1566 (Wi-Fi) A1567 (Wi-Fi + Cellular)


  Display Size
  9.7 inches (Retina Display)
 21. shes super Laptop DELL profesional SSD 128g , core i5 E7240 gjen4 Kasa alumini 155eu

  Tirane, shesim Laptop DELL i5 i \ardhur nga Anglia me keto parametra:Intel Core i5 2.6GHz, 128 SSD, 4-8 GB RAM12.5 inch WLED Anti-Glare LED Display (1366x768)Intel® HD Graphics with dynamic...
 22. Tirane, shes Laptop DELL e6430U Intel Core i5-3427U 5g Ram 128ssd 170 Euro Super Super OFERT🔥🔥🔥

  Specifications  Intel Core i5-3427U.
  Intel HD Graphics 4000, Core: 350-1150 MHz, Memory: 800 MHz, 9.17.10.2849.
  Dual-Channel PC3-12800 DDR3 SDRAM 11-11-11-28.
  14 inch 16:9, 1366 x 768...
 23. 💥💥💥💥Oferte Verore per Laptopet Dell, HP, RM etj. Oferte e limituar. Nxitoni🏃 129ͼ

  Okazion

  Oferte Verore💥💥💥

  1. HP Probook 6565b
  -A series A4-3310MX-
  4GB RAM-250GB HDD Series-2,1GHz
  129 euro

  2. Dell e6430U
 24. Tirane, Shes tuba aspirimi te te gjitha dimensineve

  Shesim dhe tuba aspirimi per, oxhaqe dhe lokale.Kemi te gjitha llojet e dimesioneve.Kemi kapele me me dy guzhineta dhe aks bronxi.Shesim te gjitha llojet e brrylave(aspiratore dhe kapa per guzhinen...
 25. Tochscreen okazion Laptop Profesional Thinkpad Lenovo cori I5,4gigaram x230 gjen3, ,320hdd,14.1 230 Euro

  Profesional Thinkpad Lenovo cori I5,4giga ram,320hdd,14.1, webcam integrate,usb3.0,usb sata,1600 mb grafic card INTEL HD 3000 . Etj..Cel. : 0673434532ve
 26. Fujitsu Siemens intel coredue 2.9ghz , 4 giga ram, 320hdd 55 Euro

  Product Specifications

  CPU:Fujitsu Siemens
  RAM: 4GB
  HDD: 320 GB
  OS: Windows 7 Professional
  Optical Drive:

  Also Included With Your Order:
 27. Tirane, shes Ventilator dhe impiante freskimi per ambiente te ndryshne

  Ventilator dhe impiante freskimi me uje per ambiente te ndryshme te nje kualiteti te larte.motori freskueseve vazhdon me 140w,175w,240w dhe260w.

  Cel. : 0683704856
 28. Tirane, shes PC HP Compaq Desktop PC 8100 Intel Core i5 530 (2.93 GHz) 4GB ram 250 hdd 89Euro

  HP Compaq Desktop PC 8100 Intel Core i3 530 (2.93 GHz) 4GB 250 giga HDD Windows 7 Professional 64-Bit

  Cel. : 0673434532
 29. Tirane, shes Laptop Apple MACBOOK PRO cori i5, GEn3,4 giga Ram, 500g hdd,13.3 inch 408eu

  Procesor 2.4 ghz

  Memori 4 giga ram 1600mhz ddr3

  Grafic Intel grafic 4000 512 dedikate

  Hard driver 500giga

  Webcam etj
 30. Shes Laptop HP Probook core I5 profesional laptop 15.6, 4 giga ram 260 Euro

  Hp Probook 6570 profesional laptop ,core i5 ,
  4 giga ram , 320 hdd , kasa alumini ,webcam,
  15.6 inch ekrani.etj
  Graphic card. Intel Hd 4000 , 2000mb share

  Cel. : 0673434532
Trego rezultatin 1 deri 30 nga 32
Faqja 1 nga 2 1 2