500 HP Bata

kėrko:

Type: Posts; User: el.xhe; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, shes/nderroj Citroen Xsara Picasso 1.6 hdi Viti 2005, 2.385 Euro

  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: gri e erret
  Kamjo......: manual
  Ftohja......: Kondicioner
  Fuqia KW..: 81
  KM..........: 290

  Shitet Citroen Xsara Picasso 1.6 Disel,klima,4 xhama...
 2. Tiranė, Ofroj kurse pėr gjuhe-letersi

  Ofroj kurse individuale gjuhe-letėrsi pėr nxėnsit e 9-vjecares. Eksperience 40 vjecare nė mesim dhėnie. Pėr mė shumė informacion mund tė kontaktoni nė numrin e telefonit.

  Cel. : +355693301325
 3. Tirane, shes kavo OBD2 per furgona BENZ Sprinter+VW 14pin to 16pin 3.000 Leke

  Shes kavo diagnostikuse per Mercedes BENZ Sprinter 14pin ne 16pin obd2.
  Gjithashtu I pershtate te gjithe modeleve te Mercedes nga viti 1993-2005 qe suportojne fish obd.
  Funksionon edhe per furgonat...
 4. Tirane,#Delphi 2020,€ 135€ ,#Autocom,#Diagnostikues,#Autoservis

  Super Ofert !!!!Nga 180 € ne 135 € . TCS CDP MVDiag Delphi e prodhuar 2020,paisja me mire sot ne treg dhe e thjesht ne perdorim .Me ane te kesaj paisje mund te kryeni diagnostim te makines shpejt...
 5. Tirane, shes apartament hipotek 2+1+A+BLK Kati 7, 95 m² 700 Euro/m2 Misto Mame

  ​Zona/Rruga : Apartamenti ndodhet ne Rr.Thoma Koxhaj
  afer kompleksit Ēabej.Misto Mame

  Perbehet nga 2 dhoma gjumi, dhome ndenje,
  tualet me dritare, 28 m2 verande e mbyllur.

  Apartamenti ka...
 6. Tirane,shes Shtepi 3+1+A+BLK Kati 1, 150 m² banesa, 1000m2 toke (Yzberisht,Kashar)

  Tirane, Shesim 1000m2 toke+Shtepi 1 kat ne Yzberisht,Kashar.

  Shtepi me siperfaqe 150m2 dhe 1000m2 siperfaqe bace, e shtruar ne pllake,
  organizohet ne 1 kate, ka 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1...
 7. Tirane, - Ofroj Sherbime Bojaxhi ne Lyerje,Patinime,Stukime etj.

  Ofrojme lyerje me boje, lyerje shtepie, lyerje fasade,ambiente tregetare,stukime,patinime.etj.
  Zgjedhje te ngjyrave nga ju sipas deshires dhe sipas ambientit.
  Llojet e bojrave qe perdorim jane...
Trego rezultatin 1 deri 7 nga 7