500 HP Bata

kėrko:

Type: Posts; User: MORINA REAL ESTATE; Fjala/-ėt kyēe:

Faqja 1 nga 8 1 2 3 4

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.01 Sekonda.

 1. Tirane, jepet me qera shtepi 1+1 Kati 1, 65 m² 20.000 Leke (Tek Fakulteti i Mjekėsisė)

  Zona/Rruga : Tek Fakulteti i Mjekėsisė

  Jepet me qera
  Hyrje Private 1+1
  Kati pare
  Me oborr
  Me hyrje me vete
  Pjesėrisht e mobiluar (kundra bufe, pianura dhe frigorifer)
  E pėrshtatshme pėr 3...
 2. Tirane, jepet me qera apartament 2+1+BLK Kati 2, 100 m² 400 Euro (Pranė gjimnazit Ismail Qemali)

  Zona/Rruga : Pranė gjimnazit Ismail Qemali

  Apartament 2+1
  Kati 2
  Totalisht i mobiluar
  400 euro i diskutueshėm

  Morina Real Estate

  Cel. : 0692040257
 3. Tirane, jepet me qera bar-kafe Kati 0, 100 m² 1.500 Euro (Rruga Bardhyl)

  Zona/Rruga : Rruga Bardhyl

  💥Lokal me Qira, 1.500 euro/muaj💥
  📍Rr.Bardhyl
  🛗 Kati 0
  ✅ Xhiro e meparshme 15.000 euro/muaj
  👍Lokali permban rreth 30 tavolina si dhe ofron mundesine e vendosjes se...
 4. Tirane, jepet me qera apartament 2+1+A Kati 3, 100 m² 550 Euro (Shkolla Baletit)

  Zona/Rruga : Shkolla Baletit

  Jepet me qera
  apartament 2+1+2bllk
  Adresa te shkolla e Baletit, prane xhamise se Tabakeve
  Kati 3 / pallat ekzistues
  i rikontruktuar dhe i mobiluar
  ...
 5. Tirane, jepet me qera apartament 2+1+BLK Kati 7, 100 m² 500 Euro (Rruga Arben Broci)

  Zona/Rruga : Rruga Arben Broci

  Apartament 2+1+2wc me qera
  totalisht i mobiluar, me parket, me kondicioner
  me parkim
  kati 7 (jo i fundit) me ashensor
  Rruga Arben Broci, Qytet Studenti, 2 minuta...
 6. Tirane, jepet me qera ambjent biznesi Kati 0, 72 m² 350 Euro (Vllazen Huta)

  Zona/Rruga : Vllazen Huta

  Jepet me qira ambient biznesi me nje siperfaqe prej 72m2 ne rrugen Vllazen Huta prane Zyrave te Punes. Ambienti eshte i mire investuar, i lyer, me sistem aspirimi,...
 7. Tirane, jepet me qera apartament 2+1+BLK Kati 3, 100 m² 600 Euro i diskutueshėm (Pazari ri)

  Zona/Rruga : Pazari ri

  Jepet me qira apartament 2+1+ballkon
  Adresa: Pazari i ri
  Totalisht e mobiluar
  Kati i 3
  Ēmimi 600 euro i diskutueshėm

  Morina Real Estate
 8. Tirane, jepet me qera apartament 1+1 Kati 2, 85 m² 55.000 Euro (Rruga e Datit)

  Zona/Rruga : Rruga e Datit

  Shitet apartament 1+1 me siperfqe 85 m2 ne rrugen e Dajtit ne Fresk. Gjendet ne katin e 2 banim, pallat i ri me ashensor, i pa banuar me pare. Ofrohet bosh i pa...
 9. Tirane, jepet me qera apartament 1+1+A Kati 3, 65 m² 30.000 Leke (Tek Materniteti i Ri)

  Zona/Rruga : Tek Materniteti i Ri

  Jepet me qira apartament 1+1 tek Materniteti i Ri prane Ali Demi
  Apartamenti gjendet ne katin e 3 dhe ofrohet bosh vetem me kundra bufe
  Cmimi 30.000 leke
  ...
 10. Tirane, jap me qera apartament 2+1 Kati 5, 100 m² 450 Euro (Tek kafe Flora)

  Zona/Rruga : Tek kafe Flora

  Apartament 2+1 80m2
  kati 5
  Totalisht e mobiluar
  Cmimi 450euro
  tek rruga mine peza prane kafe flora
  MORINA REAL ESTATE

  Cel. : 0692040258
 11. Tirane, jepet me qera apartament 2+1 Kati 5, 100 m² 350 Euro (Astir)

  Zona/Rruga : Astir

  Apartament 2+1+2 wc
  Prane Hotel Delux tek Unaza e Re
  Totalisht e mobiluar
  Kati 5 me ashensor
  Cmimi 350 euro i diskutueshem

  MORINA REAL ESTATE
 12. Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 6, 100 m² 500 Euro (Rruga Islam Alla)

  Zona/Rruga : Rruga Islam Alla

  Apartament 2+1+2
  Adresa Myslym Shyri
  Totalisht e mobiluar
  kati i 6 me ashensor
  Ēmimi 500 euro

  Morina Real Estate
 13. Tirane, jepet me qera shtepi 1+1 Kati 1, 65 m² 330 euro (Pandi Dardha)

  Zona/Rruga : Pandi Dardha

  Jepet me qira Hyrje Private 1+1 ne Laprake prane Kupoles


  Tipologjia 1+1

  – 1 dhome gjumi
  – ambient ndenje
  -ambient ngrenie
 14. Tirane, jepet me qera shtepi 3+1+BLK Kati 2, 165 m² 350 Euro (Zana Floqi)

  Zona/Rruga : Zana Floqi

  Jepet me qira kati i 2 i nje vile 3-kateshe ne Rr.Zana Flloqi prane shkolles Mrekullia.
  Siperfaqja 165 m2
  Tipologjia 3+1
  4 ballkone
  2 banjo,
  Totalisht e mobiluar...
 15. Tirane, jepet me qera garsonier Kati 3, 40 m² 240 Euro (Ali Visha)

  Zona/Rruga : Ali Visha

  Garsoniere me qera
  E mobiluar
  Kati 3
  rruga ali visha tek qyteti studenti
  Qeraja per kontrate 1 vjecare 240 euro
  Qeraja per kontrate 2 vjecare 220 euro

  MORINA REAL...
 16. Tirane, jepet me qera apartament 2+1 Kati 3, 85 m² 350 euro (Muhamet Gjollesha)

  Zona/Rruga : Muhamet Gjollesha

  Apartament 2+1
  bosh vetem me kundrabufe
  perballe Universitetit te Sporteve, Rr.Muhamet Gjollesha
  Cmimi 350 euro


  MORINA REAL ESTATE
 17. Tirane, jepet me qera ambjent biznesi Kati -1, 50 m² 50.000 Leke (Kongresi i Manastirit)

  Zona/Rruga : Kongresi i Manastirit

  Jepet me qera ambient me nje siperfaqe prej 50m2, i organizur ne 3 dhoma dhe 1 tualet prane Pediatrise tek Qsut. Ambienti gjendet ne katin o dhe ofrohet bosh
  ...
 18. Tirane, jepet me qera shtepi 2+1+BLK Kati 2, 165 m² 350 Euro (Porcelan)

  Zona/Rruga : Porcelan

  Jepet me qera hyrje 3+1+2 WC
  kati 2
  totalisht e mobiluar
  Vendodhje Porcelan prane UET
  CMIMI 350 euro


  MORINA REAL ESTATE
 19. Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 5, 74 m² 42.000 Leke (Ali Visha)

  Zona/Rruga : Ali Visha

  Apartament 2+1 me qera
  kati 5 pallat ekzistues
  rruga ali visha pas ambasades amerikane

  cmimi 42.000 lek/muaj

  Lirohet ne 15tetor
 20. Tirane, jepet me qera apartament 2+1+BLK Kati 2, 100 m² 400 Euro (Astir)

  Zona/Rruga : Astir

  Apartament 2+1 me qera
  Pallatet Ajazi perballe Kompleksit Molla ne Astir
  Totalisht i mobiluar
  Kati i 2 me ashensor

  Cmimi 400€/muaj

  MORINA REAL ESTATE
 21. Tirane, jepet me qera shtepi 2+1+BLK Kati 2, 81 m² 38.000 Leke (Astir)

  Zona/Rruga : Astir

  Jepet me qira hyrje private 2+1
  Kati 2
  Totalisht e mobiluar
  2 dhoma gjumi
  Sallon
  Kuzhina
  Tualeti
 22. Tirane, jepet me qera shtepi 2+1 Kati 1, 90 m² 40.000 Leke (Astir)

  Zona/Rruga : Astir

  Jepet me qira hyrje private 2+1
  Kati 1
  Totalisht e mobiluar
  2 dhoma gjumi
  Sallon
  Kuzhina
  Tualeti
 23. Tirane, jepet me qera apartament 2+1+BLK Kati 5, 85 m² 500 Euro (Don Bosko)

  Zona/Rruga : Don Bosko

  Jepet me qera
  Apartament 2+1+2wc
  Tek Kompleksi Rezidencial Fiori di Bosco
  Kati i 5 me ashensor
  Totalsht i mobiluar/ me parket/ 3 kondicioner


  -Sallon Ndenje
 24. Tirane, jepet me qera apartament 1+1+BLK Kati 7, 65 m² 350 Euro (Fusha Aviacionit)

  Zona/Rruga : Fusha Aviacionit

  Jepet me qera
  apartament 1+1
  kati 7 me ashensor/ pallat i ri
  tek Fusha Aviacionit
  Totalisht i kompletuar
  cmimi 350 euro
 25. Tirane, jepet me qera apartament 1+1+BLK Kati 3, 65 m² 30.000 Leke (Fresk)

  Zona/Rruga : Fresk

  Apartment 1+1 kati i 3, me ashensor, rruga shefqet kuka fresk 300mije/muaj

  Morina Real Estate

  Cel. : 0692040258
 26. Golem, shitet shtepi 2+1+A+BLK Kati 1, 80 m² 150.000 Euro (Plazhi i Golemit)

  Zona/Rruga : Plazhi i Golemit

  Shitet shtepi private e tipologjise 2+1+kuzhine ne Rrugen Ismail Qemali ne Plazhin e Golemit. Shtepia ze nje siperfaqe nderimi prej 80 m2+ veranda, ndersa siperfaqe e...
 27. Tirane, jepet me qera apartament 1+1+A Kati 3, 65 m² 500 Euro (Tregu Elektrik)

  Zona/Rruga : Tregu Elektrik

  Apartament 1+1+kuzhine me qira tek Tregu Elektrik ne Ali Demi.
  -Apartamenti ofrohet totalisht i mobiluar, me njė arredim modern.
  -Gjendet nė katin e 3 tė njė pallati...
 28. Tirane, jepet me qera apartament 2+1+BLK Kati 2, 100 m² 30.000 Leke (Don Bosko)

  Zona/Rruga : Don Bosko

  Jepet me qira hyrje private 2+1 ne Don Bosko prane Shkolles Vace Zela.
  Tipologjia 2+1
  – 2 dhoma gjumi
  – ambient ndenje
  – kuzhina
  - tualeti
  -ballkon
 29. Tirane, jepet me qera apartament 2+1+BLK Kati 1, 100 m² 320 Euro (Arkitekt Kasemi)

  Zona/Rruga : Arkitekt Kasemi

  Jepet me qira apartament 2+1+2 tek Brryli ne Rrugen Arkitekt Kasemi.
  Tipologjia 2+1+2
  – 2 dhoma gjumi
  – ambient ndenje
  – kuzhina
  -2 tualete
  -ballkon
 30. Tirane, ofrohet vend pune Agjent Imobiliar

  Morina Real Estate, me nje eksperience 2-vjecare ne fushen e ndermjetesimit te pasurive te paluajteshme,
  ėshtė duke zgjeruar stafin me agjentė imobiliarė.

  Ēdo individ qė e ndien veten energjik,...
Trego rezultatin 1 deri 30 nga 231
Faqja 1 nga 8 1 2 3 4