970 HP gjej pune premium

kėrko:

Type: Posts; User: nandi09; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane,Stol shtange 17000 leke

  Shiten stol shume funksional.


  Cmimi 17000 leke

  Follow ne Instagram : https://instagram.com/aksesorepalestre?utm_medium=copy_link


  Cel. : 0697561079
 2. Tirane, Gira 4000-14000 Leke

  Shiten gira .Mundesi shtimi peshash sipas deshires pasi jane te cmontueshme.Variojnė nga 10 kg cifti 40 mije lek deri 40 kg cifti 14000 leke.

  Follow ne Instagram : ...
 3. Tirane, Kėrkohet specialiste per : Marketing online / social media

  Kėrkohet specialiste per : Marketing online / social media

  Kualifikimet:

  Te kete njohuri te mira te kompjuterit.

  Personat e interesuar tė dergojne CV adresen tone te e-mailit :...
 4. Shes gira per femije 1-5 kg

  Shiten gira per femra dhe femije me peshe 1-5 kg.

  Follow ne instagram : https://instagram.com/aksesorepalestre?utm_medium=copy_link


  Cel. : 0697561079
 5. Shitet Apartament 2+1 me hipoteke buze unaze.

  Okazion, Me HIPOTEKE ,Buze unazes re, perballe karburant Kastratit,
  shitet super apartament ME DOKUMENTACION TE RREGULLT HIPOTEKOR
  2+1 siperfaqe 134 metra,
  me dy banjo me dritare me ajrosje...
 6. Shes biciklete fitnesi 33000 Leke

  Ngjyrat e bardhe dhe e zeze.

  Biciklete fitnesi Spin gjendje e re e paperdorur.
  Follow ne Instagram: https://instagram.com/aksesorepalestre?utm_medium=copy_link

  Tel +355 697561079
 7. Tirane, shes garazh Kati -1, 50 m² 28.000 Euro (Teodor Keko)

  Zona/Rruga : Teodor Keko

  Buze rruges kryesore shitet garazh i pershtatshem pėr dy makina te medha dhe 3 makina smart te vegjel,ose shume ideal per magazinė depo punishte etj.

  Nuk bashkepunojme...
 8. Tirane, jap me qera garazh 27 m² 5.000 Leke

  Tek Unaza e re Prane bar terminalit jepet me qera Garazh per cdo lloj makine.
  5000 leke.

  Cel. : 0683333635
 9. Tirane, Apartment for rent 1+1+BLK 6-th floor, 65m² 300 Euro (Teodor Keko Street)

  Near theTeodor Keko street "Unaza e re" is available an apartment 1+1 for rent,65 meter square,The Apartment is totally furnished ,6-th floor, with elevator.

  It is located very close with two...
 10. Tirane, jap me qera apartament 1+1+A+BLK Kati 6, 65 m², 35000 Leke (Tek Astiri) I Mobiluar

  Tek unaza e re prane bar Soho afer stacionit autobuzit jepet me qera apartament 1+1 siperfaqe 67 metra, I Mobiluar me te gjitha.
  kati 6 me ashensor.

  NUK BASHKĖPUNOJME me agjensite.


  Cmimi...
 11. Shitet tavoline ping pongu 45.000 Leke

  Tavoline Ping-pongu e re ne kuti.
  E paketuar + Set Raketash + Rrjetėn Me Stativa Mbajtės Dhuratė🎁
  ▪️E pėrshtatshme pėr kampionate, kushte shtėpie, zyra, garazhe, etj.
  ▪️E lehtė pėr tu montuar....
 12. shes Doreza boksi 2.500 Leke

  Shiten Doreza boksi per femije dhe pajisje pėr stervitje te ndryshme.Follow ne Instagram : https://instagram.com/aksesorepalestre?utm_medium=copy_link

  Cel. : +355697561079
 13. shes Kinesio Tape 700 Leke

  Shitet kinesio tape.
  Per me shume follow https://instagram.com/aksesorepalestre?utm_medium=copy_link

  Cel. : +355697561079
 14. Tirane, shes Pesha shtange 350 leke kg.

  Shiten pesha shtange dhe girash 1kg ,2.5 kg, 5kg.7,5 kg , 10kg dhe 15 kg
  350 leke Kg.


  Follow ne Instagram :
  https://instagram.com/aksesorepalestre?utm_medium=copy_link

  Cel. : 0697561079
 15. Paisje sportive per palestra shtepi shkolla

  Paisje sportive per palestra shtepi shkolla.
  Follow ne Instagram https://instagram.com/aksesorepalestre?utm_medium=copy_link

  Cel. : +355697561079
 16. Shqiperi, - Pajisje sportive

  Paisje sportive per individ per hotele shkolla dhe palestra.
  Follow ne Instagram:https://instagram.com/aksesorepalestre?utm_medium=copy_link

  Cel. : +355697561079
 17. Shes Kinesio Tape 800

  Shitet kinesio tape.
  Follow ne Instagram: https://instagram.com/aksesorepalestre?utm_medium=copy_link

  Cel. : +355697561079
 18. shes Paisje sportive 1 Leke

  Pajisje sportive te ndryshme
  Follow ne Instagram:https://instagram.com/aksesorepalestre?utm_medium=copy_link
  Tel0697561079

  Cel. : +355697561079
 19. Njoftimi: @aksesorepalestre

  nga nandi09

  @aksesorepalestre

  Paisje sportive.
  Follow ne Instagram : https://instagram.com/aksesorepalestre?utm_medium=copy_link

  Tel. l Whatsapp : 0697561079
 20. Tirane, Bosht shtange 3500 leke

  Shitet bosht shtange 1,50 cm i gjatė 3500 leke
  Shitet bosht shtange 1 meter e 80 cm i gjate.
  4000 leke
  Boshte te valezuar dy llojesh 3500 leke copa

  Follow ne Instagram :...
 21. Set llastikesh 5 cope per ushtrime vetem 890 leke

  Shiten llastiqe per ushtrime te ndryshme gjimnastikore stervitje.


  900 leke seti prej 5 copesh.


  ​Follow ne Instagram :
  https://instagram.com/aksesorepalestre?utm_medium=copy_link

  Cel. :...
 22. Shiten gira per femije dhe femra

  Shiten sete girash (Dy gira).Per Femra dhe femije :
  Follow ne Instagram :
  https://instagram.com/aksesorepalestre?utm_medium=copy_link

  Cel. : 0697561079
 23. Blej Apartamente ne Tirane

  Blej apartamente ne Tirane me pagese direkt kesh me cmim max deri 50.000 €

  Preferohet zona unazes se re,yzberishtit, pallatit me shigjeta,laprakes,dhe fusha e aviacionitAli demi,zona e...
 24. Njoftimi: Shitet shafran

  nga nandi09

  Shitet shafran

  Shitet shafran i Iranit cilesi e pare.

  Dobitė shėndetėsore tė Shafranit,


  Luan rol tė rėndėsishėm pėr forcimin e kujtesės dhe kurimin e sėmundjeve autoimune.


  Pėrdoret pėr kurimin e disa...
 25. Kerkoj te blej garazh tek unaza e re afer dy rotondove, karburant kastrati

  Kerkoj te blej Garazh tek unaza e re ,qe ndodhet afer dy rotondove,karburant kastrati ,Eco market,Jatata market.
  Diskutohen edhe zona ne afersi.

  Cel : 0683333635
Trego rezultatin 1 deri 25 nga 25