500 HP Bata

kėrko:

Type: Posts; User: seni el; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. shes Mp3 me bluetooth per makine 990 Leke

  Mp3 me bluetooth per makine 990 Leke.
  - Karikues usb
  - vendos muzik nga telefoni
  - vendos muzike me ane te usb flash drive
  - karikon telefonin
  - pergjigju telefonatave

  Per ta bere...
 2. Durres, shes Seti per adhuruesit e makinave :

  Seti per adhuruesit e makinave :

  4 kapuca alumini gome per makine/motorr

  1 Mbajtese Celulari per makine
  CMIMI: Nga 1090 ne 890 LEKE  PAGESA NE DOREZIM
 3. Durres, shes pajisje TERMOMETER DIXHITAL 1.500 Leke

  TERMOMETER DIXHITAL
  CMIMI 1500 LEKE

  Vetėm 1 s, do tė tregojė temperaturėn

  -Nuk kėrkon prekjen e personit tė ekzaminuar

  ☑Matje me njė ēelės:

  Tėrhiqeni kėmbėzėn njė herė, do tė dėgjoni njė...
 4. Durres, shes MBAJTESE TELEFONI E RE PER MAKINE 790 Leke

  MBAJTESE TELEFONI PER MAKINE

  790 LEKE  PAGESA NE DOREZIM

  MUNDESI KTHIMI
 5. Durres, shes pajisje Network Adapter USB per lidhjen me internet WI-FI 990 Leke

  Adapter USB per lidhjen me internet WI-FI

  CMIMI : 1000 LEKE
  Transporti :200 Leke

  - Modeli RT5370 me shpejtesi 150Mb dhe sinjal te forte deri ne 100 metra rreze.

  - Mund ta vendosni ne laptop...
Trego rezultatin 1 deri 5 nga 5