500 HP Bata

kėrko:

Type: Posts; User: search30; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, Shes Kosh pėr Bebe 5.000 Leke

  Shes kosh pėr Bebet.
  Ēmimi: 50000 lekė tė vjetėra.

  Emaili im ėshtė: agroni5000@hotmail.com

  Cel. : 0672534432
 2. Tirane, Shes Mbajtėse pėr Bebe dhe Tundėse 5.000 Leke

  Shitet mbajtėse pėr Bebe dhe Tundėse.
  Ēmimi 50.000 lekė tė vjetėra.

  Emaili im ėshtė: agroni5000@hotmail.com

  Cel. : 0672534432
 3. Tirane, Shes Karroce per Femije e blere ne Greqi 15.000 Leke

  Shitet karroce per femije e perdorur shume pak, pothuajse si e re, e blere ne Greqi.
  Cmimi: 150.000 leke te vjetera.

  Faleminderit


  Emaili im eshte: agroni5000@hotmail.com


  Cel. :...
 4. Tirane, Shes Pompė Uji Elektrike Pentax 0.37 KW RL 9.000 Leke

  Shitet pompė uji Elektrike Pentax Origjinale Italiane HP 0.5, 0.37 KW, bashkė me prestator ose RL nė gjuhėn popullore, pėr mė shumė lexoni tė dhėnat nė foto.
  Nė gjendje shumė tė mirė, pompa ka qenė...
 5. Tirane, Shes Tapet ngjyre Vishnje-Bezhe 230X150 5.000 Leke

  Shes tapet ngjyre Vishnje-Bezhe ne gjendje te mire, permasat 230x150.
  50.000 leke te vjetera.
  Per me shume shifni foton.

  Faleminderit

  Emaili im eshte: agroni5000@hotmail.com

  Cel. :...
 6. Tirane, Shes H96 Max 4GB RAM 32GB Memorie Android Smart TV Box 6.000 Leke

  H96 MAX 4GB RAM 32GB ANDROID 11 TV BOX


  I Ri ne Kuti nga Fabrika, me i miri ne treg.


  Shenim: Mos me pyesni per abonime te paligjshme etj. Aparati nuk ka asgje te paligjshme abonime, kanale...
 7. Tirane, Shes Kapak Mbylles per Tostier Philips HD2395 1.000 Leke

  Ky eshte kapaku mbylles per: Tostier Philips HD2395/00
  Nqs eshte thyer mund ta zevendoseni me kete.
  Per me shume shifni fotot e tostieres dhe te kapakut, eshte pjesa e siperme qe demtohet...
Trego rezultatin 1 deri 7 nga 7