HP-Neptun-jobs

kėrko:

Type: Posts; User: Fizioterapi.ne.shtepi; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.01 Sekonda.

 1. Tirane, shitet tavoline studimi/zyre + karrige.

  Tavoline studimi ose zyre e pajisur me nje sirtar dhe celes gjendja e re.
  1 Karrige zyre me krahe e pajisur me rrota, rrjete.
  2 karrige statike.
  Cel. : 0677172315
 2. Tirane, Shiten 2 krevate portativ fizioterapie

  Gjendja shume e mire si ne foto. Materiali lekure, ngjyra e bardhe. Cmimi ne cel: 0677172315
 3. Tirane, ofroj fizioterapi ne shtepi

  Ofroj Fizioterapi ne shtepi per femije dhe te rritur ne diagnoza si :
  -Tortikolis kongenital
  - Skolioza
  - Paraliza cerebrale spastike
  - Hemiplegji
  - Tetraplegji
  - Probleme te qafes/ shtylles...
 4. Shitet step per palester 4000 leke te reja.

  Cel. : 0677172315
 5. Tirane, Shitet kase e cfiskalizuar Aclas cmim i arsyeshem

  Shitet kase e cfiskalizuar Aclas cmim i arsyeshem.

  Cel. : 0677172315
 6. Tirane, Shitet Kondicioner "Haier" Inverter , 24000 BTU

  Shitet Kondicioner "Haier" Inverter , 24000 BTU, A+++/A++ ,
  me vetepastrim dhe filter antibakterial ne gjendje te re .

  Per me shume kontaktoni ne nr e cel.: 0677172315
Trego rezultatin 1 deri 6 nga 6