500 HP Bata

kėrko:

Type: Posts; User: Valber; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, shes biciklete per femra Biēikletė 26" 95 Euro

  Shes njė biēikletė 26" pėr femra ngjyrė roz dhe me ndenjėse ngjyrė kafe. Biēikleta ėshtė e papėrdorur dhe eshte e re.

  Cel. : +355 67 635 7430
 2. Tirane, shes Rafte pėr farmaci 120.000 Leke

  Rafte tė pėrdorura ne farmaci. Shitje pėr arsye mbyllje tė farmacisė.
  Raftet janė nė gjendje shumė tė mirė dhe janė pėrdorur vetėm 6 muaj!
  Raftet janė te ēmontuar pėr arsye transporti.

  Pėrmasat...
Trego rezultatin 1 deri 2 nga 2