500 HP Bata

kėrko:

Type: Posts; User: İdea ed; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, jap me qera apartament te mobiluar, 1+kuzhine+BLK Kati 9, 250 Euro (Komuna e Parisit)

  Zona/Rruga : Komuna e Parisit

  Apartament modern, i mobiluar, me ballkon dhe kuzhine. Banesa ndodhet ne qender te Komunes se Parisit.

  Cel. : 0672020755
 2. Komuna e Parisit, garsoniere me qera 31.000 Leke

  Garsonier i mobiluar ne qender te Komuna e Parisit, 1 sallon funksional, me mobilje qe perdoren edhe si dhome gjumi, kuzhine e ndare, banjo e kompletuar dhe ballkon.

  Cel. : 0672020755
 3. Don Bosko jap me qera apartament 3+1+BLK Kati 2, 136 m² 350 Euro

  Zona/Rruga : Don Bosko ne qender

  Apartament modern, komod dhe i mobiluar, me 3 dhoma, 2 banjo, sallon, ambient gatimi dhe verande. Pallati ndodhet ne nje zone shume te preferuar, perballe Vizion...
 4. Tirane, shes makine Mercedes-Benz Viti 2004, 2.650 Euro

  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: e zeze
  Kamjo......: automatik
  Ftohja......: Kondicioner
  KM..........: 170000

  Shitet Mercede Benz A class 170, tip lungo, ngjyre e zeze, e perdorur shume pak me...
Trego rezultatin 1 deri 4 nga 4