970 HP gjej pronajuaj

kėrko:

Type: Posts; User: X.Topi; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Durres, ofroj vend pune Kamarier

  Kerkohet Kamarier me eksperience pune, te dije te pakten nje gjuhe te huaj (preferohet gjuha angleze), tek Hotel-Bar-Restaurant-Piceri Dollari, Shkembi i Kavajes, Durres. Fjetja dhe ushqimi te...
 2. Durres, ofroj vend pune Kamarier

  Hotel Bar- Restaurant Piceri Dollari, ne Shkembin e Kavajes, Durres kerkon Kamarier me eksperience, me orar te plote.
  Duhet te dije gjuhen angleze. Pagesa shume e mire. Te interesuarit te...
 3. Durres, ofroj vend pune Ndihmes/e Kuzhinier

  Hotel Bar-Restaurant Piceri Dollari ne Shkembin e Kavajes, Durres kerkon Ndihmes/e Kuzhinier. Preferohet me eksperience pune.

  Te interesuarit te kontaktojne ne nr e cel: 0696841646
Trego rezultatin 1 deri 3 nga 3