500 HP Bata

kėrko:

Type: Posts; User: A,sh; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, ofrojme kurse per lendet shkollore KURSE MATEMATIKE

  Ofroj kurse matematike per cdo klase apo nivel. Duke filluar nga klasa e parė deri ne vit te fundit gjimnaz. Me eksperience disa vjecare ne arsim publik dhe ushtrim profesioni ne kurs matematike prej...
 2. Home for Sale, Durres, shes apartament 1+1 Kati 4, 65 m² 550 Euro/m2 (Rrota e kuqe)

  Zona/Rruga : Rrota e kuqe

  OKAZION!
  Apartamente ne Durres duke filluar nga 65m2 deri ne 165m2.
  Hyrjet jane ne zonen e plazhit, tek rrota e kuqe, pallat i ri, me ashensor, hapsire parkimi, i...
 3. Tirane, shes pajisje Starter 9.900 Leke

  Bateri Starter Multifunksionale Makine Kompresor pėr fryrjen e gomave. Voltazhi: 12V/16V/19V. Kavo pėr ndezjen e makinės. Ēekiē pėr thyerjen e xhamit gjatė aksidenteve. Portė USB pėr karikimin e...
 4. Tirane, Shes pjese kembimi, VAJ dhe FILTRA per cdo lloj makine

  Shes pjese kembimi, VAJ dhe FILTRA per cdo lloj makine. Cmime te arsyeshme.
  Per me shume kontaktoni nė whatsapp: 0675534490

  Cel. : 0675534490
 5. Tirane, shes Llampa D2S 2.900 Leke

  Shiten llampa te reja D2S te markes se njohur PHILIPS.

  Ēmimi1: 2900 lek copa
  Ēmimi2: 5500 lek ēifti

  Cel. : 0675534490
 6. Tirane, Shes Karikues Baterie Makine Viti 2021, 5.000 Leke

  Shitet karikues baterie makine e re ne kuti, e pershtatshme per cdo lloj baterie, (me acid, me xhel, e that, me lithium etj etj).
  ✅Karikon baterine e makines
  ✅Motorrit
  ✅Kamjocinave
  ✅Fuoristradave...
 7. Tirane, shes Drita LED 3.000 Leke

  Shiten drita LED tipi h7, te pershtatshme pothuajse per cdo makine. Perdoren per dritat e shkurtra ose te gjata. Super ndricim. 300% mė shume drite se llampat halogjene te zakonshme.

  ✅ 6500 k
  ✅...
 8. Tirane, shes Kitare OKAZION 7.000 Leke

  Shitet kitare e perdorur ne super gjendje te mire. Per te gjithe te apasjonuarit e muzikes kjo eshte mundesia ideale per ta bere tuajen per vetem 7000 lek te reja.
  Bejme dergesa edhe jashte Tirane,...
 9. Tirane, shes Kitare 6.500 Leke

  Shitet kitare Klasike me Cmim okazion per vetem 6500 lek.
  per mė shume informacion kontaktoni ne nr cel: 0675534490

  Cel. : 0675534490
 10. Tirane, ofrohet sherbim Taxi

  Ofroj sherbim taxi ne qytetin e Tiranes dhe jashte saj. Makine komode me te gjitha kushtet per nje udhetim sa me te qetė

  Cel. : 0675534490
Trego rezultatin 1 deri 10 nga 10