970 HP gjej pronajuaj

kėrko:

Type: Posts; User: Erando99; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, shes sobe E RE! 50% ulje. Fritezė Ai Fryer Pro 5.000 Leke

  E Re! E papėrdorur! 50% ulje!


  Shitet pėr arsye mospėrdorimi fritezė me ajėr, Delimano Air Fryer Pro, e re, e papėrdorur.


  Pregatisni patate dhe ēdo gjė tjetėr tė skuqur pa u ndjerė nė faj!...
 2. Durres, shes pajisje Network Zgjerues vale wifi TP-LINK AC750 RE205 2.500 Leke

  Zgjerues vale wifi TP-LINK AC750 RE205 AM nė gjendje shumė tė mirė pune. Shitet pėr arsye mospėrdorimi.


  Cmimi nė globe.al - 6000 lekė


  Cmimi im - 2500 lekė


  Cel. : +355692178088
 3. Durres, shes Satelit Receiver (I RI nė kuti) Digitalb FlyBox satelitor 2.000 Leke

  Shitet pėr arsye mospėrdorimi, 50% ulje, dekoder satelitor Digitalb FlyBox, i ri nė kuti, i papėrdorur, me kartėn Smart dhe telekomandėn.


  Cmimi - 5000 Lekė


  Cel. : +355692178088
 4. Durres, shes Flat TV SONY BRAVIA KDL-40EX600 + dekoder DVB-T2 20.000 Leke

  Shitet TV SONY BRAVIA KDL-40EX600 + dekoder tokėsor DVB-T2 40" (102cm); Full HD (1920 x 1080); LED; 24P TRUE CINEMA™; BRAVIA Engine™ 3; LIVE COLOUR™; DVB-T/C.

  Nė gjendje shumė tė mirė pune
  ...
 5. Durres, shes pajisje Network Modem Router D-LINK N300 DSL-2740B 1.000 Leke

  Shitet Modem Router D-LINK N300 DSL-2740B, nė gjendje shumė tė mirė.


  Cmimi - 1000 lekė


  0692178088


  Cel. : +355692178088
 6. Durres, shes Shitet orė Sector 760 3.000 Leke

  Shitet orė zvicariane Sector 760, Saphire Crystal, Quartz.


  Cmimi - 3000 lekė


  0692178088


  Cel. : +355692178088
 7. Durres, shes Orė Breil Tribe TW0474 1.000 Leke

  Shitet orė Breil Tribe TW0474 me super ēmim prej 1000 lekėsh.


  0692178088


  Cel. : +355692178088
 8. Durres, shes Celular Nokia Telefonė tė ndryshėm me cmim super 500 Leke

  Telefona tė ndryshėm pa bateri dhe smartphone pėr servis:


  1. Samsung Galaxy SIII GT-I9300 (pėr servis)
  2. Samsung Galaxy S4 GT-I9505 (pėr servis)
  3. Brondi Magnum 3 (i mungon bateria)
  4....
 9. Durres, shes sobe E RE! Fėrnellė gazi me 3 vatra itimat 1.000 Leke

  E RE; E PAPERDORUR!

  Shitet fėrnellė gazi itimat, me 3 vatra.

  069 21 78 088

  Cel. : 0692178088
 10. Durres, shes 9 Vepra tė Enver Hoxhės 3.000 Leke

  Vepra tė Enver Hoxhės: Vepra 1; Vepra 19; Hrushiovianėt; Titistėt; Pėr klasat dhe luftėn e klasave (Marks, Engels, Lenin, Stalin); Shėnime pėr Lindjen e Mesme;Mes njerėzve tė thjeshtė (Kujtime);...
Trego rezultatin 1 deri 10 nga 10