kėrko:

Type: Posts; User: allo.al; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Greqi SHITET Vile Luksoze 345m²

  Vetem 1.5 km larg nga qendra e qytezes Nikiti ne Halkidiki te Greqis Shitet Vila me siperfaqe ndertimi 345 m2 dhe qe shtrihet ne nje hapsire prej 7000 m2 me pamje unike te lire ne drejtim te detit....
 2. Selanik SHITET Vilė 3-katėshe 292 m/2

  Shitet vile luksoze me siperfaqe totale 292 m2 - nė periferi te Selanikut ne zonėn Thermi - shtrihet nė njė truall prej 465 m2. (me faktor ndertimi 1 ku mund te ndertohet akoma).
  Vila eshte...
 3. Katerini Greqi SHITET Hotel 4-katėsh me 28 dhoma.

  Katerini Greqi SHITET Hotel 4-katėsh ne gjendje pune me 28 dhoma dhe siperfaqe totale e godines 830m e ndertuar ne vitin 2004,distanca nga deti eshte rreth 200 m,,godina ka dhe ashensor.
  Jane ne...
 4. Greqi, shitet godinė 4-katėshe 390 m² me 8 apartmente.

  Shitet Hotel nė Halkidiki, (zona Νέα Ποτίδαια) 390m distancė
  nga deti, me njė sipėrfaqe trualli prej
  4.100 m² , me 65 rrėnjė ullinj, objekti ėshtė 4-tsh
  i pėrbėrė nga 8...
 5. Greqi Shitet Hotel me 4* me 133 dhoma.

  Hotel me 4* per shitje ne Kriopigi (Kassandra Halkidiki) Greqi.
  Hoteli ka nje siperfaqe totale prej 10.000 m2 me nje kapacitet prej 133 dhomash te tipologjive te ndryshme, eshte i ndertuar ne vitin...
 6. Greqi Shitet Hotel 600m2 me 13 dhoma Gerakini Halkidiki.

  Hotel 600m2 me 13 dhoma Gerakini Halkidiki Greqi.
  Gerakini (Sithonia) Halkidiki Shitet hotel dy katesh 600 m2 me 13 dhoma te mobiluara: 9 dyshe 22m2 dhe 4 treshe 38m2 Ne truall 1000 m2.
  Hoteli...
 7. Greqi Chalkidiki Shitet Hotel 3-katėsh, 430 m²

  Shitet Hotel 3 katesh 430 m² vetėm 140 metra nga plazhi,nė zonėnė e Nea Potidea (Kasandra) Halkidhiki...58 km nga aeroporti i Selanikut.
  Hoteli pėrbėhet nga 10 studio tė mobiluara dhe tė pajisura me...
 8. Halkidiki Greqi Shitet 2.900 m² trruall pėr ndėrtim 650.000 Euro

  Shitet 2900m2 truall ne plan me koeficient ndertimi 0.6 (nderton ligjshem 1800 m2 ne 2 kate plus ambjente ndihmese). Toka eshte buze rruges,450 metra nga deti e pershtatshme per perdorim komercial...
 9. Greqi, Halkidiki Shitet apartment Kati 2, 95 m² 140.000 Euro

  Shitet apartament 95m2 ne katin e 2-te ne Gerakini, Halkidiki Greqi.Perbehet nga 3 dhoma gjumi te medha, sallon, 2 tualete. Ka: Oxhak, korniza sintetike,ballkone para dhe mbrapa Viti i ndertimit...
 10. Greqi, Halkidiki Shitet hotel me 24 dhoma 1.140 m²

  Nea Potidea #Halkidiki #Greqi #Shitet hotel me siperfaqe totale 1140 m2, ndertuar ne vitin 2000.
  Hoteli perbehet nga:
  -Nė katin 0 ka 8 dhoma 2-she + banjo.
  -Nė katin e parė ka 8 apartamente me...
 11. Halkidiki Greqi Shitet 20.000 m2 truall

  Kalitea Halkidiki Greqi Shitet parcela (truall) prej 20 hektarėsh ideale pėr ndertim njėsie hotelerie.Mund te ndertohet deri nė 4000 m2.
  Ndodhet buze rruges kryesore dhe vetem 200 metra nga deti...
 12. Greqi Shitet Hotel me 18 dhoma buzė detit 460 m²

  Shitet Hotel 3-katėsh me 2* dhe 18 dhoma buzė detit.

  Prone eksluzive nga www.halkidikihome.gr
  Hotel for sale Nea Potidea Halkidiki Greece with 18 rooms.
  For sale a plot with a two-storey...
 13. www.HalkidikiHome.gr Prona nė Greqi.

  http://halkidikihome.gr zyrė imobiliare nė zonėn e Halkidikis nė Greqi.
  Prona tė ndryshme ne Shitje nė tė gjithė Halkidikin.
  Asistencė nė gjuhėn Shqipe pėr gjatė gjithė procesit tė blerjes sė njė...
 14. Halkidiki Greqi Shitet Vile Luksoze 3-kateshe 264 m² Ēmimi 600.000€

  Shitet vile luksoze me siperfaqe 264 m2. 3-katėshe e veshur me gure nga jasht dhe mobilim modern me mobilje dhe paisje elektrike te cilėsis me larte + bilardo,ne Kalithea Halkidiki Greqi. Perbehet...
 15. Halkidiki Greqi Shitet apartment 62 m² 3+1+A+BLK

  Nea Potidea, Halkidiki shitet apartment kati i dytė (30m nga deti),me siperfaqe 62 m.Shitet totalisht i mobiluar.(Pajisjet elektrike, dollapė, krevate). Ndodhet nė katin e 2 -tė (ndėrtuar nė 1996)...
 16. Korce, Shitet Shtepi Private (Fshati Libonik)

  Zona/Rruga : Fshati Libonik

  Shitet Shtepi Private 1-katshe ne Libonik.
  3 dhoma.
  1 banjo
  Koridor
  Eshte dhe nje ndertese e vogel e ndare nga shtepia qe mund te perdoret si magazine + nje stall....
 17. www.KorcaNews.al Lajme nga Qyteti i Korces.

  https://www.facebook.com/KorcaNews.al/photos/a.179864148730752/2083228671727614/?type=1&theaterwww.KorcaNews.al Lajme nga Qyteti i Korces.
  Like --> www.facebook.com/KorcaNews.al


  ...
 18. 🏍️🚙🚚🚛 www.AutoBox.al Njoftime Falas per Makina ne Shitje!

  www.AutoBox.al Njoftime Falas per Makina ne Shitje!

  www.AutoBox.al 24-ore Lajme,,,Informacjone,,,Argetim nga fusha e Automobilistikes!
  Njoftime Falas per Makina ne Shitje!
  ...
 19. www.Prona24.al Postoni Pronen Tuaj per Shitje.

  www.Prona24.al Postoni Pronen Tuaj per Shitje.
  Rreth Nesh


  Njoftime Falas per prona. Publikoni pronat qe keni per shitje apo qira dhe gjeni pronat qe deshironi te blini apo te merrni me qira.
  ...
 20. Korce, Behu edhe ti pjese e stafit te KorcaNews.al

  Tė gjithė studentėve tė gazetarisė nga rrethi i Korces por edhe ata qė kanė pasion gazetarinė, www.KorcaNews.al u jep mundėsinė tė jenė pjesė e stafit tė tij. Na kontaktoni info@korcanews.al dhe nė...
 21. Shitet Domaini www.autovetura.al

  Shitet Domeni www.autovetura.al

  Inbox 00306994867940 Viber/What's up per me Shume info
Trego rezultatin 1 deri 21 nga 23