970 HP gjej pune premium

kėrko:

Type: Posts; User: elvin_Xhimitiku; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, vend pune Wordpress Web Developer - prane 21 Dhjetorit.

  Mundesi punėsimi - Full time (E Hėne-Premte)


  Fit.al ofron vend pune per Web Development/Design


  Kerkesat:
  1. Gjuha Anglisht
  2. Html5/Css3/Jquery/PHP
  3. Wordpress CMS (Drupal CMS perben...
 2. Tirane, ofrohet vend pune Drupal Developer

  Mundesi punėsimi - Part ose Full time (E Hėne-Premte)
  Kerkesat:
  1. Njohuri dhe eksperience per Drupal 9
  2. Composer
  3. Theming
  4. Sitebuilding views/content types/webform/view-display...
 3. Tirane, vend pune Graphic Designer per Website

  Kerkojme nje graphic designer per tju bashkuar stafit tone!

  Kerkesat primare jane ridizenjimi i konceptit per website aktuale apo hartimi i nje design te ri duke u bazuar ne nje wireframe...
 4. Durres, shes Shiten pajisjet e nje dyqani per femije 1 Euro

  Shiten dollape, manekina, varese muri shine te levizshme dhe statike, tabele me neon per dyqan etj.
  Cmimet ne foto. Dyqani mbyllet per 1 jave.
  067 45 29 292


  Cel. : 674529292
 5. Tirane, shes makine Volkswagen Golf Plus Viti 2005, 3.900 Euro

  http://www.scmworld.com/wp-content/uploads/2016/04/160225-volkswagen-banner-5.pnghttps://www.google.com/url?sa=i&source=images&cd=&cad=rja&uact=8&ved=2ahUKEwihnb359MngAhXmsaQKHYvhAQgQjRx6BAgBEAU&url=h...
 6. Tirane, ofroj Internship per Social Media Manager / Digital Marketing

  Fit.al po kerkon nje person i cili ka deshire dhe pasion per te punuar me Rrjetet Sociale dhe Reklamimin Online (Social Media Manager / Digital Marketing)

  Kerkesat:
  1. Njohja e gjuhes angleze...
 7. Ndertojmė faqe interneti - www.fit.al

  http://www.fit.al/sites/default/files/logo-fit-al.png  FIT.AL - Ndertojme Faqe Web


  Ne krijojmė faqe interneti pėr individė, biznese dhe organizata.

  Disa nga punet tona jane:
 8. Ndertojmė faqe interneti - www.fit.al

  http://www.fit.al/sites/all/themes/drive/logo.png

  FIT.AL - Ndertojme Faqe Web


  Ne krijojmė faqe interneti pėr individė, biznese dhe organizata.

  Disa nga punet tona jane:

  Biznese dhe...
Trego rezultatin 1 deri 8 nga 8