970 HP gjej pune premium

kėrko:

Type: Posts; User: Stomatologjia; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: kerkimi zgjati0.00 Sekonda; gjeneruar para 40 Minutash.

 1. Shes poltron dentar Dentmak i ri 2.300 euro

  Shes poltron dentar Dentmak , i paperdorur me pare, i ri ,
  llamp polimerizimi, plastifikues, aparat amalgami, te reja,
  cmimi 2300 euro
  adr emaili stomatologjiaime@gmail.com
 2. Bulqize, shes 2+1+BLK Kati 1, 120 m²

  Shitet shtepi 2+1 ne Bulqize ,qytet i vjeter , ngjit pedonales, kat i pare, 120m2, gjysma e shtepise ka sherbyer si biznes , shfrytezohet dhe si biznes pasi eshte kat te pare. Kontakt +355 68 278...
 3. Shitet shtepi 2+1 ne Bulqize ,Diber.

  Shitet shtepi 2+1 ne Bulqize ,Diber. Shtepia ndodhet ne lagjen Minatori Qytet i vjeter, afer spitalit.
  shtepia eshte ne kat te pare ngjit pedonales,mund te shfrytezohet edhe si ambjent biznesi....
 4. Kerkoj pune part time si mjeke Stomatologe

  Kerkoj vend pune si mjeke stomatologe. Jam me eksperience pune 4 vjecare. Eksperience ne terapi , endodonti, protetike, ortopedi dhe pak kirurgji.Aktualisht jam ne pune.Orar partime paradite . Me...
 5. Tirane, ofroj vend pune Asistente dentare

  Kerkohet asistente dentare ne nje klinike dentare ne Tirane.
  Preferohet te kete mbaruar per stomatologji.
  Te interesuarat te kontaktojne ne adresen e emailit me te dhenat e tyre.

  Email :...
 6. Tirane, kerkohet asistente dentare

  Klinike dentare ne Tirane ne zonen e yzberishtit KMY kerkon asistente dentare.
  Dergoni te dhenat tuaja ne adresen e emailit stomatologjiaime@gmail.com
 7. Tirane, Kerkoj parukjere me eksperiece (Yzberisht perball KMY)

  Kerkoj parukjere me eksperiece pune ne Tirane ,orar te plote.
  Pagesa e kenaqshme..
  parukeria ndodhet ne zonen e Yzberishtit perball KMY,pallatet E88 ...nr kontakti 0698747368 ....

  Cel. :...
 8. Tirane, ofroj vend pune part time mbasdite mjeke stomatologe

  Klinike dentare ne Tirane kerkon mjeke stomatologe me eksperience pune ,te jete e licensuar . Dergoni cv tuaj ne email stomatologjiaime@gmail.com
 9. Tirane, ofroj vend pune Mjeke stomatologe

  Ofrohet vend pune mjeke stomatologe,te kete eksperience pune ,e licensuar.Ofrohet rroge baze dhe % .Klinika ndodhet ne Tirane..te interesuarat te dergojne cv e tyre ne emailin...
Trego rezultatin 1 deri 9 nga 9