970 HP gjej pronajuaj

kėrko:

Type: Posts; User: INA FERHATI; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, shes biciklete Citybike Totem 15.000 Leke

  Ngjyra.....: e bardhe

  Shitet biciklete TOTEM 24 Citybike.

  Ngjyre e bardhe.
  Me 5 marshe.
  Me dopio kosh, njeri prej te cileve i levizehem prej kashte.
  Shume e lehte, komode dhe simpatike ;)
  ...
 2. Tirane, shes ambjent biznesi Kati 0, 18 m² 36.000 Euro (Rr. Perlat Rexhepi, prane laboratorit MagiBalkans)

  Zona/Rruga : Rr. Perlat Rexhepi, prane laboratorit MagiBalkans

  Ne Tirane, Rruga "Perlat Rexhepi", pallati tek laboratori mjeksor MagiBalkans, shitet ambjent biznesi me siperfaqe 18.5 meter, me...
Trego rezultatin 1 deri 2 nga 2