970 HP gjej pune premium

kėrko:

Type: Posts; User: EMAS METAL CONSTRUCTION; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, shes Pjegatrice Omagati 500 ton 32.000 Euro

  Shitet Pjegatrice Omagati per kthimin e llamarinave me force shtypje 500 ton dhe gjatesi kthimi 6 ml.
 2. Tirane, shes Elektromotor dopio reduktor 1.500 Euro

  Shitet nje elektromotor 6.5 kw me dopio reduktor prodhim Gjerman.

  Cel. : 0682575233
 3. Gjiri Lalezit, shes Tende per Lokale 50.000 Leke

  Shitet tende (vetem mushamaja) per lokale, beach bare etj. Siperfaqja e tendes 180m2. Copat jane te gjera 50 cm dhe te gjata 12m.  Cel. : 0682575233
 4. Gjiri Lalezit, shes Karrige per lokal

  Shiten 30 karrige polipropileni+polikarbonat 60x59 x H83cm si ne foto. Vlere blerje 16.500 lek te reja copa shiten vetem per 6.000 lek te reja copa. Gjithashtu shiten dhe 14 cp tavolina me kembe...
 5. Gjiri Lalezit, shes Katabrik akullore 2.300 Euro

  Shitet katabrik per akullore. Prodhim i markes Mark i gjithi inox. Kapaciteti prodhues 3 kg. Eshte ne gjendje perfekte.
  Cel. : 0682575233
 6. Tirane, shes Punconatrice automatike 10.000 Euro

  Shitet Punconatrice automatike Ficep me force shtypje 80 ton per shpime llamarine me trashesi deri 25mm dhe vrima me diameter deri 38mm. Eshte e kombinuar dhe me trapan . Eshte ne gjendje shume te...
 7. Tirane, shes Punconatrice e kombinuar 12.000 Euro

  Shitet Punconatrice e kombinuar me fuqi 120 ton. Trashesia maximale e shpimit ne hekur 25mm me vrime 40mm.

  Cel. : 0682575233
 8. Tirane, ofroj vend pune Saldator

  Shoqeria EMAS Metal Construction kerkon te punesoje 1 (nje) punetor me profesion Saldator. Kandidati duhet te kete nje pervoje prej te pakten 2 vite ne kete profesion. Paga dhe kushtet e punes nder...
 9. Tirane, ofroj vend pune Tornitor

  Ofrohet vend i lire pune si tornitor. Vendodhja e punes ne Vore Tirane.

  Cel. : 0682575233
 10. Gjiri Lalezit, shes Zgare pjekje per qymyr 850 Euro

  Shitet Zgare pjekje me qymyr ose dru. Zgara ka dimensione 2.5m gjatesi dhe 1m gjeresi. Eshte e pa perdorur.

  Cel. : 0682575233
 11. Tirane, shes PLAZMA PER PRERJE LLAMARINE HYPERTHERM 3070 HD 7.000 Euro

  SHITET PLAZMA PER PRERJE LLAMARINE HYPERTHERM 3070 HD + GAS CONSOL + KOMPLET KAVOSH DHE TUBASH TORCE + RHV FREKUENCE + TORCE.

  E PERDORUR GJENDJA SHUME E MIRE. TRASHESIA E PRERJES SE LLAMARINES...
 12. Gjiri Lalezit, shes Oxhak me dru per ngrohje 1.000 Euro

  Shitet oxhak italian Nordica me dru per ngrohje shtepie me nje vellim shtepie 250-300 m3. Oxhaku eshte me xham ne forme prizmi dhe i kompletuar. Shitet per arsye te rikonstruksionit te shtepise.
  ...
 13. Gjiri Lalezit, shes toke ne bregdet 2.000 m² 80 Euro/m2 (Gjiri lalezit)

  Zona/Rruga : Gjiri lalezit

  Shitet Toke per ndertim ne Gjirin e Lalezit prane lokalit Fish Land 600m larg nga vija bregdetare ne pozicion kodrinor. Pozicion ideal per banesa apo hotel. Siperfaqja...
 14. Tirane, shes Pompe sperkatje 30.000 Leke

  Shes pompe sperkatje italjane ne gjendje shume te mire teknike. Punohet dhe me motokultivator edhe elektrike. cmimi 30.000 lek. tel:0682575233

  Cel. : 0682575233
 15. Tirane, Oficine Metal-Mekanike

  E.M.A.S Metal Construction eshte shoqėri qe operon nė fushėn e perpunimit te hekurit si dhe ne realizimin e konstruksioneve mekanike dhe karpenterise metalike, per industri , energjitike, dhe miniera...
 16. Tirane, shes Grup shperndarje vaji 250 Euro

  Shiten grupe shperndarje te vajit hidraulik te reja te markave italiane .

  Cel. : 0682575233
 17. Tirane, shes Divizor freze 350 Euro

  Shiten divizore vertikal dhe horizontal per freze mekanike. cmimi 350 euro/copa
  0682575233

  Cel. : 0682575233
 18. Tirane, shes Sharre hekuri 6.000 Euro

  Shitet Sharre automatike suedeze Do All per prerjen e seksioneve dhe profileve te hekurit me dimensione prerje lartesi 350x gjeresi 550mm.

  Cel. : 0682575233
Trego rezultatin 1 deri 18 nga 18