970 HP gjej pronajuaj

kėrko:

Type: Posts; User: albjuris@gmail.com; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Kerkohet agjente marketingu per bashkepunim shperndarje librash juridik

  kerkohet agjente marketingu, oise managjere marketingu per botime juridike. mund te keni mbaruar fakultetin juridik dhe mund te kontribuoni me shitjen e botimeve juridike. komisioni juaj eshte direkt...
 2. okazion Shitet ose jepet me qera offset Heidelberg-ose kerkohet ofsetist qe te punoje ne qender prane albjuris

  Shitet me cmim okazion Makine shtypi Offset Heidelberg dy anesh ne gjendje shume te mire pune. Cilesia shume mire, gati si e re, me numer te vogel kopjesh. mund ta vizitoni te nentekateshet. ju mund...
 3. Shitet ose shkembehet me nje apartament 2+1/ jepet me qera ambjent biznesi Kati -1, 240 m² te Gjimnazi Cajupi, rruga Kongresi i Manastirit

  Zona/Rruga: te Gjimnazi Cajupi,

  Shitet/jepet me qira ose shkembehet me nje apartament 2 plus nje ose 3+1 brenda unazes ambjent biznesi (i pershtatshem per firmat qe japin makina me qera) ose...
 4. Kerkohet Avokate/specialiste prokurimesh/juriste ne nje studio avokatie dhe shtepi botuese juridike

  Alb Juris- studio ligjore dhe shtepi botuese juridike, ofron nje pozicion juriste/avokate, specialiste prokurimesh me te pakten nje vit eksperience.

  Kriteret qe duhen plotesuar nga kandidati:
  ·...
Trego rezultatin 1 deri 4 nga 4