500 HP Bata

kėrko:

Type: Posts; User: F.M77; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, shes 2 krevatė dhe nje dyshek = 5000 leke 5.000 Leke

  Okazion! 2 krevatė dhe nje dyshek = 5000 leke


  Shes dy krevatė dhe nje dyshek, vetem 5000 leke.
  Kravatet jane ne gjendje dhe cilesi shume te mire. Dysheku eshte cilesi mesatare dhe nuk ka asnje...
 2. Tirane, shes Hard disk Verbatim 8.500 Leke

  Okazion! Hard Disc Verbatim origjinal, 2GB = 8500 leke


  Shes Hard Disc te jashtem, Verbatim origjinal, 2GB.
  USB 3.0 Superspeed.
  Hard Discu eshte origjinal, i ri, i pahapur dhe ka nje perfomance...
 3. Tirane, shes Okazion! Shes pompe dore per te fryre pa 600 Leke

  Okazion! Shes pompe dore per te fryre pajisje te ndryshme!


  Shes pompe dore per te fryre pajisje te ndryshme, si pishina, varka te ndryshme, gomone etj.
  Pompa eshte ne gjendje shume te mire pune...
 4. Tirane, shes Shkop baseball 1.000 Leke

  Okazion! Shes shkop per baseball, i ri = 1000 leke.


  Shes shkop per baseball, amerikan, i ri, i paperdorur.


  Cmimi: 1000 leke.


  Kontakt: 0693578381
 5. Tirane, shes Kamera sigurie per ambient te brend 6.500 Leke

  Okazion! Shes kamera sigurie Sony per ambient te brendshem!


  Shes kamera sigurie Sony per ambient te brendshem.
  Kamerat jane te reja ne kuti dhe shume te preferuara si model.
  Jane ne gjendje 4...
 6. Tirane, shes Okazion! Grirese antike ne gjendje perfe 3.500 Leke

  Okazion! Grirese antike ne gjendje perfekte = 3500 leke


  Shes grirese antike ne gjendje perfekte pune, shume e vjeter,
  e fillim viteve 1900, e prodhuar ne France.


  Cmimi: 3500 leke
 7. Tirane, shes DVD Microsoft 300 Leke

  Okazion! Windows 7 Starter origjinal


  Shes: DVD Windows 7 Starter origjinal.
  Prodhuar vetem per vendet e Ballkanit.
  DVD jane te reja dhe te pahapura.
  Dergoj me poste ne te gjithe Shqiperine,...
 8. Tirane, shes Mouse Omega 500 Leke

  Okazion! Shes USB - MOUSE WIFI - DVD


  Shes: USB 32GB, Mouse WiFi (Pa kabell), mouse me kabell dhe DVD te reja.
  Te gjitha produktet jane te reja dhe te pahapura.
  Shiten me ēmim shumice duke...
Trego rezultatin 1 deri 8 nga 8