500 HP Bata

kėrko:

Type: Posts; User: Glow Aksesore; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Shes Pasqyrė Elektronike full luxury, TOUCH s 47 Euro

  Pasqyrė me dy kamera Full HD TOUCH
  Ēmimi:47€uro / SD KARTEL 32GB FALAS

  Paguani pasi tė pranoni produktin
  Transporti FALAS

  Pershkrimi:
  Ekrani me prekje
  Lloji i artikullit: DVR pėr makine...
 2. Durres, shes Testues makine OBD2 Diagnostic Auto Car 19 Euro

  Testo Makinen per probleme te ndryshme ne menyren me te thjeshte dhe me te shpejte me paisjen OBD2 duke e lidhur me anen e telefonit ose laptopit. Paisja identifikon problemin gjithashtu i fik...
 3. Durres, shes Drita makine Xenon dhe LED 22 Euro

  Drita makine Xenon dhe LED
  Xenon vjen komplet linja bashke me paketat elektrike Bosch per cdo lloj porte h4,h7, D1S etj
  Dritat LED jane 6000k ultra white me ftohes ne brendesi.
  XENON : 58 EURO...
 4. Shqiperi, shes Mbulese makine, kundra diellit, shiut, 39 Euro

  Mbulesa per te gjitha llojet e makinave ngjyra gri.
  Mbulesa ka shtrese te brendshme pambuku, eshte cope e trashė, jo Kineze,
  Mbron makinen tuaj ndaj kushteve atmosferike ,shiut ,rrezeve te forta...
 5. Durres, shes DELPHI TESTUES PROFESIONAL MAKINASH 148 Euro

  DELPHI TESTUES PROFESIONAL MAKINASH DHE KAMJONASH.
  Delphi - Eshte nje diagnoze universale per te gjitha llojet e veturave dhe kamioneve.
  Me kete mund te diagnostifikoni te gjitha gabimet ,fshierjen...
 6. Durres, shes kamer parkimi + monitor 47 Euro

  Kamera e parkimit + Ekran LCD 4.3" + kabujt e nevojshem
  Eshte e pershtatshme per te gjitha llojet e makinave
  cmimi : 47 euro
  Transporti falas Shqiperi dhe Kosove
  Per me shume info na kontaktoni...
 7. Set kamerash HIKVISION 2mpx 249€ me garanci

  Set me 4kamera sigurie 2mpx 249€
  Brandi me i njohur i sistemeve te sigurise HIKVISION

  Seti perfshin:
  DVR HikVision 2mp 4ch => 1 cope
  KAMERA 2 MPX =>4 cope (per ammbjente te jashtme ose te...
Trego rezultatin 1 deri 7 nga 7