500 HP Bata

kėrko:

Type: Posts; User: nensi_zbb; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj Ofroj perkthime per gjuhet EN-AL-GR-IT

  Ofroj perkthime tekstesh per gjuhet
  ”Anglisht - Shqip”
  ”Shqip - Anglisht”
  ”Greqisht - Anglisht”
  ”Italisht - anglisht”

  Cel. : 0699103696
 2. Tirane, Kurse te fotografise dokumentare (12 Mars)

  Grupi nis me 12 Mars.

  Kurse fotografie me fokus dokumentar dhe fotogazetari. Kurset jane individuale ose ne grupe te vogla, te pershtatura sipas nivelit amator/hobist/profesional.


  Kurset...
 3. Tirane, shes Biciklete Fitnessi 10.000 Lekė tė reja

  Shes biciklete statike per fitness e cila mund te vendoset ne cdo ambjent te shtepise!

  Gjendja shume e mire!

  Cel. : 0699103696
 4. Tirane, - PERKTHIME TEKSTESH ANGLISHT-SHQIP/ SHQIP-ANGLISHT

  Ofroj perkthime tekstesh te ndryshme ose shkrime temash/research paper ne ANGLISHT-SHQIP / SHQIP-ANGLISHT.
  Cmimi: 100 leke te reja per faqe.
  Cel. : 0699103696
 5. Tirane, ofroj Kurse te fotografise dokumentare

  Kurse fotografie me fokus dokumentar dhe fotogazetari. Kurset jane individuale ose ne grupe te vogla, te pershtatura sipas nivelit amator/hobist/profesional.


  Kurset ofrohen nga...
 6. Tirane, kerkohet part time fotografe

  Ofroj sherbime fotografike profesionale per ambjente biznesi/prona te patundshme/real estate me qellim reklamimi.

  Cel. : 0699103696
 7. Tirane, shes SHES LIBRA FOTOGRAFIE NATIONAL GEOGRAPHIC_3 COPE 4.000 Leke

  Shes Libra Fotografie te National Geographic - Gjuha ANGLISHT. Per te gjithe ata fotografe apo amatore qe duan te mesojne me shume ne fushen e fotografise ne menyren SELF-LEARN!

  Librat jane...
 8. Tirane, kurse Formimi profesional fotografi/Video/Film KURSE INDIVIDUALE FOTOGRAFIE

  Ofroj kurse te fotografise profesionale. Ne gjuhen shqipe ose anglese. Per te interesuarit kontakt ne 0699103696
  I provide professional photography courses for Albanians and foreigners. For more...
 9. Tirane, njoftim anglisht SHES LIBRA FOTOGRAFIE NATIONAL GEOGRAPHIC NE ANGLISHT

  Shes Libra Fotografie te National Geographic - Gjuha ANGLISHT. Per te gjithe ata fotografe apo amatore qe duan te mesojne me shume ne fushen e fotografise ne menyren SELF-LEARN!

  Librat jane...
 10. Tirane, njoftim anglisht SHES LIBER PSIKOLOGJIKE KLINIKE ANGLISHT

  UNDERSTANDING ABNORMAL BEHAVIOR - 8th Edition by SUE & SUE

  Libri eshte i pershtatshem per te gjithe studentet ne universitet apo ne master te Psikologjise Klinike.
  Gjuha ANGLISHT, 800 Faqe.
  Ne...
Trego rezultatin 1 deri 10 nga 10