970 HP gjej pune premium

kėrko:

Type: Posts; User: xhimiM; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, okazion Bolitor 800 Euro

  Shitet bolitor per makarona(pasta),eshte e blere ne itali dhe shume pak e perdorur.
  Eshte me tre vatra dhe shume ekonomike.Cmimi i padiskutueshem,eshte blere 2800 euro
  0694736563

  Cel. :...
 2. Tirane, shes Bolitor 800 Euro

  Shes Bolitor per makarona,eshte italiane e blere ne itali,shume pak e perdorur.
  Me tre vatra dhe shume ekonomike
  0694736563

  Cel. : +393898959514
 3. Tirane, shes makine lIMUZINE Viti 2003, 15.000 Euro

  Karburanti: Benzin
  Ngjyra.....: gri e erret
  Ftohja......: Kondicioner

  OKAZION.SHITET LIMUZINE,NDODHET NE ITALI.SAPO I ESHTE BERE SERVIS TOTAL,MUND TA U VERTETOJ ME CERTIFIKATEN E SERVISIT.CMIMI...
 4. Tirane, ofroj vend pune kuzhine

  Kerkoj nje grua per ndihmese kuzhiniere,mundesisht te kete eksperience ne lokal peshku.
  Te jete e komunikueshme dhe te maje ambjentin paster.
  Paga dhe kushtet e punes te kenaqeshme
  cel.0694736563...
 5. Tirane, kerkoj ortak ne biznes

  Kam nje bar restorant pizzeri me qera tek kodra e diellit(afer leonores),e kisha me nje mikun tim pizzaiol nga Napoli,per arsye shendetsore u largua dhe meqe jam vetem do doja nje person korrekt per...
 6. Tirane, ofroj vend pune Banakiere

  Me duhet personel per nje bar restorant pizzeri,Banakiere dhe nje ndihmes picajol qe te dije italisht dhe te mos kete punuar kurr ne pizzeri.Picajoli im nga napoli e do me zero eksperience.Paga...
 7. Tirane, kerkoj pune Specialist per kaldajat me solar

  Kerkoj pune si specialirt per kaldajat me solar.Kam shume eksperience pune ne kete fushe si dhe kam certifikate profesionale&.
  Jam serioz dhe korrekt ne pune.jam shume i komunikueshem.Kontakt...
 8. Tirane, shes bar-kafe Kati 0, 50 m² 200.000 Euro (4 Deshmoret)

  Zona/Rruga : 4 Deshmoret

  Shitet bar kafe tek rr.4Deshmoret,defakto jane 100+m por me certifikate jane 50m.eshte ne proces legalizimi.Edhe mund te kembehet me apartament plus...
 9. Tirane, jap me qera apartament 3+1+BLK Kati 2, 108 m² 500 Euro

  House for rent for foreigners. Modern furnishings with hydromassage bath.The price includes a garage 58m.Casa in affitto per stranieri.Arredamento moderno con vasca idromassaggio.Il prezzo comprende...
 10. Tirane, Lista e ofertave - objekte me qera shtepi 1+1

  Jam i interesuar per nje shtepi ne ruajtje ose me qera,jam vetem dhe me pune.
  Kam patur nje shtepi per gati 7 vite ne ruajtje. Do preferoja zonen e selites kodra e diellit ose kristal center. Me...
 11. Tirane, kerkoj (Komuna parisit &kodra e diellit)

  Zona/Rruga : Komuna parisit &kodra e diellit

  Kerkoj me qera nje dhome+banjo koridor ose grazonjere ne zonen e st.dinamo komuna parisit kodra e diellit. Jam vetem dhe shume korrekt ne mardhenie me...
 12. Tirane, shes Autobus IVECO Viti 2002, 17.000 Euro

  Karburanti: Diezel

  Shitet autobuz Iveco 53vende i bere servis total me ēmim fantastik. Autobuzi ndodhet ne Itali. Ēmimi oadiskutueshem.whatsapp +393898959514
 13. Tirane, shes Autobus Renault agora Viti 2005, 7.500 Euro

  http://www.njoftime.com/attachment.php?attachmentid=344652&stc=1&d=1464372232

  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: jeshile
  Kamjo......: automatik
  Ftohja.....: Klima
  KM.........: 450.000

  Te gjith...
 14. Tirane, kerkoj pune si menaxher Pub & lokale ose shitje

  Kerkoj te punesohem si menaxher pubi-i lokali apo hoteli, kam eksperience ne kete fushe.
  Nese pronari/ia do jete serioz dhe korrekt ju garantoj sukses te sigurte.
  Edhe menaxher shitje te artikujve...
 15. Tirane, shes dyqan Kati 0, 100 m² 600.000 Euro (Myslym Shyri)

  Zona/Rruga : Myslym Shyri

  Shitet dyqan dublex te rruga Myslym Shyri. Me certifikate pronsie dhe e dhene me qera.

  Cel. : 0695527363
 16. Marr porosi per autobuza urban dhe interurban te viteve 2002-2010. Me cmime fantastike

  Marr porosi per autobuza urban dhe interurban te viteve 2002-2010.
  Me cmime fantastike.
  Te interesuarit te me kontaktojne

  Cel. : 0682784322
Trego rezultatin 1 deri 16 nga 16