970 HP gjej pronajuaj

kėrko:

Type: Posts; User: TeteDrMi; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, shes Karroce per femije Mclaren 15.000

  Karroce per femije Mclaren, per mosha mbi 6 muaj. Ne gjendje shume te mire me te gjithe aksesoret e nevojshem. Pozicione te ndryshme sipas rastit. Shume e lehte dhe e palosshme, ideale per levizje te...
 2. Tirane, shes Krevat portativ per femije 8000 leke

  Krevat portativ per femije. Marka Prenatal. Shume pak i perdorur. Me palosje dhe canten origjinale per levizje. Brenda cmimit merrni dhe dyshek, jorgan, jastik dhe set carcafesh, te gjitha shume pak...
 3. Tirane, shes Karrige per femije Chicco 2 ne 1 6000 leke

  Karrige per femije. Marka Chicco, 2 ne 1 per ngrenie dhe per te shtrire (relax). Mosha deri ne 3-4 vjec. Me 7 nivele lartesie te ndryshme, me kosh te gjere dhe te bute (ka jasteket e vete origjinale)...
 4. Tirane, shes bokse 3.000 Leke

  Bokse Audio Logitech Pure-fi Anywhere Speaker System.
  Suporton te gjithe model iPhone, Ipod (me 10-pin dock connector) si dhe lidhje me cdo lloj pajisjeje permes jack 3.5 mm.
  Zerim cilesor me bas...
Trego rezultatin 1 deri 4 nga 4