500 HP Bata

kėrko:

Type: Posts; User: DIMENSION; Fjala/-ėt kyēe:

Faqja 1 nga 24 1 2 3 4

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.01 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj vend pune SHITESE (Te TOPTANI / 6 ore)

  Dimensionpėr njė nga dyqanet prestigjoze nė qendrėn tregtare TOPTANI, kėrkon tė rekrutoj kandidate pėr pozicionin vakant: “SHITESE”

  DETYRAT E POZICIONIT
 2. Tirane, ofroj vend pune KONSULENTE SHITJESH (te TOPTANI)

  Dimension pėr njė nga dyqanet prestigjoze nė qendrėn tregtare TOPTANI, kėrkon tė rekrutoj kandidate pėr pozicionin vakant: “KONSULENTE SHITJESH”

  DETYRAT E POZICIONIT


  Tė kujdeset pėr...
 3. Tirane, ofrohet vend pune SENIOR LEGAL ADVISOR (for M&A)

  SENIOR LEGAL ADVISOR (for M&A)  DUTIES & RESPONSIBILITIES


  Preparing the target company for sale by, for example, ensuring that corporate formalities have been duly adhered to, third...
 4. Tirane, ofroj vend pune PRESCHOOL & KINDERGARTEN ACADEMIC DIRECTOR & TEACHER

  For our client we are looking for a: PRESCHOOL & KINDERGARTEN ACADEMIC DIRECTOR &TEACHER  DUTIES & RESPONSABILITIES

  As an academic director


  Prepare the overall academic program for...
 5. Tirane, ofroj vend pune KORDINATOR/E SHITJESH

  Dimension pėr njė kompani tė suksesshme qė tregėton materiale termo-izoluese po kėrkon tė rekrutoj KORDINATOR/E SHITJESH


  DETYRAT E POZICIONIT


  Aftėsi tė kuptojė dhe tė komunikojė pėr ēdo...
 6. Palase, ofroj vend pune MENAXHER SIGURIE

  Dimension HR pėr njė kompani tė madhe nė vend qė operon nė industrinė e Turizmit po kėrkon tė rekrutoj MENAXHER SIGURIE  Detyrat e pozicionit


  Asiston/ raporton tek drejtuesi i...
 7. Lushnje, ofroj vend pune ASISTENTE ADMINISTRATIVE

  Dimensionpėr njė kompani qė tregton fruta-perime pėr industrinė HORECA po kėrkon tė
  rekrutojė kandidatė pėr pozicionin vakant: “ASISTENTE ADMINISTRATIVE”


  PĖRGJEGJĖSITĖ KRYESORE:


  Harton...
 8. Lushnje, ofroj vend pune MENAXHER EKSPORTI

  Dimension pėr njė kompani qė tregton fruta-perime pėr industrinė HORECA po kėrkon tė
  rekrutojė kandidatė pėr pozicionin vakant: “MENAXHER EKSPORTI”  Detyrat dhe Pėrgjegjėsitė kryesore


  ...
 9. Durres, ofroj vend pune MENAXHER SHITJESH (pre-seller) /HORECA

  Dimension pėr njė kompani qė tregton fruta-perime pėr industrinė HORECA po kėrkon tė
  rekrutojė kandidatė nė pozicionin vakant:
  MENAXHER SHITJESH (pre-seller)


  DETYRAT E POZICIONIT
  • Kryen...
 10. Tirane, ofroj vend pune MENAXHER SHITJESH (pre-seller) /HORECA

  Dimension pėr njė kompani qė tregton fruta-perime pėr industrinė HORECA po kėrkon tė
  rekrutojė kandidatė nė pozicionin vakant:
  MENAXHER SHITJESH (pre-seller)


  DETYRAT E POZICIONIT
  • Kryen...
 11. Palasė, ofroj vend pune SPECIALIST/E FINANCE

  Dimension pėr njė kompani qė operon nė industrinė e turizmit dhe shėrbimeve akomoduese po kėrkon tė rekrutojė kandidatė profesionistė pėr pozicionin vakant “SPECIALIST/E FINANCE” (Palasė)


  ...
 12. Tirane, ofroj vend pune PR and EVENTS MANAGER

  For our client – a leading company in the Albanian market, We are looking for the following position:PR and EVENTS MANAGER  DUTIES & RESPONSABILITIES


  Responsible for brand management...
 13. Tirane, ofroj vend pune KARELIST

  Dimension pėr njė kompani lider nė tregun Shqiptar tė pijeve freskuese jo
  alkoolike, po kėrkon tė rekrutoj kandidatė nė pozicionin “KARELIST”  Pėrgjegjėsitė kryesore:


  Leviz produktet...
 14. Tirane, ofroj vend pune MEKANIK

  Dimension pėr njė kompani lider nė tregun Shqiptar tė pijeve freskuese jo
  alkoolike, po kėrkon tė rekrutoj kandidatė nė pozicionin “MEKANIK”


  Pėrgjegjėsitė kryesore:


  Kontrollon dhe...
 15. Tirane, ofroj vend pune TEKNIK ELEKTRIK

  Dimension pėr njė kompani lider nė tregun Shqiptar tė pijeve freskuese jo
  alkoolike, po kėrkon tė rekrutoj kandidatė nė pozicionin “TEKNIK ELEKTRIK”  Pėrgjegjėsitė kryesore


  Kontroll...
 16. Tirane, ofroj vend pune REACT.JS DEVELOPER

  https://www.njoftime.com/attachment.php?attachmentid=1139985&stc=1&d=1655205698

  Dimension is looking for a REACT.JS DEVELOPER, for one of its clients.  Requirements:
  • Excellent knowledge...
 17. Tirane, ofroj vend pune C#/.NET Developer

  https://www.njoftime.com/attachment.php?attachmentid=1139985&stc=1&d=1655205698

  Dimension is looking for C#/.NET Developer for one of its clients.


  Requirements:
  • Excellent knowledge of C #,...
 18. Tirane, ofroj vend pune CFO

  Dimension HR is looking for a CFO for one of its clients, a leader company in the construction and investment of development projects in Albania and the region.

  Main Duties and Responsibilities
  ...
 19. Tirane, ofrohet vend pune MENAXHER/E PROKURIMESH

  Pėr njė kompani ndėrtimi tė madhe nė vend, DIMENSION po kėrkon tė rekrutojė njė kandidat potencial pėr pozicionin vakant:

  MENAXHER PROKURIMESH


  DETYRAT E POZICIONIT
  - Studim dhe identifikim i...
 20. Tirane,kėrkojmė tė punėsojmė 40 PHP Developer

  DHR is looking for 40 PHP Developers for an international software company located in
  Albania and Kosovo. (Full-time, Remote)  DUTIES & RESPONSABILITIES


  Driving the software development...
 21. Palasė, ofroj vend pune INXHINIER KANTIERI

  Dimension pėr njė kompani qė operon nė fushėn e ndėrtimit po kėrkon tė rekrutojė kandidatė profesionistė pėr pozicionin vakant “INXHINIER KANTIERI”


  Pėrgjegjėsitė dhe Detyrat:


  Mban...
 22. Tirane, ofroj vend pune RROBAQEPESE

  Dimension pėr njė nga kompanitė italiane qė operon nė fushėn e dizajnit tė modės, pėr brande
  shumė tė njohura nė Itali, po kėrkon Rrobaqepėse

  SHOQĖRIA OFRON:


  Kushte komode pune.
  Trajnime...
 23. Tirane, ofrohet vend pune BACK OFFICE ASSISTANT (italisht)

  Dimension pėr njė kompani italiane nė Tiranė po kėrkon tė rekrutojė kandidatė nė pozicionin vakant:

  BACK OFFICE ASSISTANT (Italisht)

  KUALIFIKIMET DHE AFTĖSITĖ E KĖRKUARA
  Edukimi: Diplomė e...
 24. Tirane, ofrohet vend pune PUNĖTOR MAGAZINE

  Dimension pėr njė kompani me shumė vite eksperiencė nė fushėn e shitjeve po kėrkon tė rekrutojė kandidatė nė pozicionin vakant:

  PUNĖTOR MAGAZINE  DETYRAT E POZICIONIT


  Kujdeset qė gjatė...
 25. Tirane, ofroj vend pune RECEPSIONISTE

  Dimension po kėrkon tė rekrutoj RECEPSIONISTE pėr njė nga klientėt e saj, njė resort tė njohur nė Tiranė.

  KRITERET E PUNĖS:


  Te jete energjike,e shkathėt dhe organizative.
 26. Tirane, ofroj vend pune MARKETING COORDINATOR

  For our client – a leading company in the Albanian market, we are looking for the
  following position:
  MARKETING COORDINATOR

  DUTIES AND RESPONSABILITIES


  Prepares, implements and monitors...
 27. Palase, ofrohet vend pune RESORT DIRECTOR

  Dimension is looking for a RESORT DIRECTOR  DUTIES & RESPONSIBILITIES
  Human Recourses
  • Built the resort operation structure;
  • Builds the department's strategy in alignment with the...
 28. Tirane, ofroj vend pune FINANCIER/E

  Dimension HR pėr njė kompani tė madhe me degė qėndrore nė Tiranė qė si aktivitet kryesor ka prokurimin e produkteve pėr projekte nė sektorė tė ndryshėm tė industrisė po kėrkon tė rekrutoj FINANCIER ...
 29. Tirane, ofroj vend pune PATRULLUES SIGURIE

  Dimension pėr njė nga qendrat tregėtare nė Tiranė po kėrkon tė rekrutojė PATRULLUES SIGURIE


  DETYRAT E POZICIONIT:


  Kryen raportimet orare/ditore pėr shkeljet pėrkatėse.
  Survejon pėr...
 30. Tirane, ofrojme vend pune PR & BRAND COMMUNICATION COORDINATOR.

  DIMENSION is a consulting company, training and implementation in the field of strategic Human Resource Management. We develop and consolidate Human Resource standards in the Job Market.

  For our...
Trego rezultatin 1 deri 30 nga 707
Faqja 1 nga 24 1 2 3 4