500 HP Bata

kėrko:

Type: Posts; User: elior&s; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, jap apartament me qera 2+1+A+BLK Kati 2, 76 m² 600 Euro (Shyqyri Berxolli) te Posta Shqiptare ne Qender

  Zona/Rruga : Shyqyri Berxolli

  Jap me qera apartament ne qender te Posta Shqiptare. Aparatamenti eshte i perbere nga dy dhoma gjumi, koridor, sallon, aneks, banje, depo.
  Eshte i mobiluar mire, me...
 2. Tirane, shes dyqan Kati 0, 84 m² 650.000 Euro (Rr. Myslym Shyri)

  Zona/Rruga : Rr. Myslym Shyri

  Shitet dyqan nė rr Myslym Shyri Tirane me sip. 84 m2 me hipotek.
  Dyqani aktualisht eshte i dhene me qera 2600 euro/muaj

  Cmimi 650.000 euro.

  Cel. : 0693799313
 3. Tirane, shes hotel Kati 1, 207 m² 850.000 Euro (Rr. Reshit Collaku)

  Zona/Rruga : Rr. Reshit Collaku

  Shitet Hotel ne Qender te Tiranes.
  Hoteli perbehet nga 6 dhoma, 4 dhoma me krevat dopio dhe 2 dhoma me krevat triple. Si dhe nje bar-kafe recepsion. Dhomat jane te...
 4. Hostel Elior, fjetje me 14 euro/nata

  -Hostel Elior ofron fjetje duke filluar nga 14 euro/nata.

  -Dhome me 3-krevat 25 euro/nate.
  -Dhome me 4-krevat 32 euro/nate.
  -Dhome me 1-krevat 14 euro/nate.
  -Dhome dopjo me 25 euro/nate.
  ...
 5. Tirane, ofroj vend pune Recepsionist/e part-time

  Ofroj vend pune recepsioniste (femer) ne hotel brenda ne kombinat Tirane i dyte (15:00-20:00) 5 ore ne dite nga e hena ne te premte. E shtune e diele pushim.

  Paga eshte 15.000 leke ne dore.
  ...
 6. Tirane, Kerkohet Krepier me %

  Kerkohet Krepier me %.
  Une posedoj ambjentin tim dhe dua nje krepier te punojme 50% me 50% me ortakeri.

  Presonat e interesuar te kontaktojne.

  Faleminderit.

  Cel. : 0693799313
 7. Tirane, kerkohet Financier/e

  Kerkohet nje financier/e me orar te plote. Personat e interesuar te dine te perdorin financa 5 dhe fiskalizimin. Vetem persona me eksperience.

  Paga: 40.000 leke neto plus sigurimet.

  Tel:...
 8. Vlore, shes Objekt 4-katesh, 448 m² 200.000 Euro (Ne qender te Vlores)

  ​Zona/Rruga : Ne qender te Vlores

  Shitet Objekt 4-katesh ne Qender te Vlores 155 m2 trualli dhe 448 ndertesa.
  Objekti eshte i pershtatshem per tu kthyer ne hotel. (Me hipotek).

  Ose Nderohet me...
 9. Tirane, ofroj vend pune Shitese - Butik ne Myslym Shyri

  Butik ne Myslym Shyri kerkon shitese nga e hena-shtune. E diela pushim.
  Nje jave i pari nje jave i dyti.
  Paga eshte 28.416 leke neto si dhe sigurimet i paguan kompania 9000 leke.
  Si dhe perqindje...
 10. Tirane, ofroj vend pune Sanitare

  Hotel Elior, kerkon dy zonja per pastrim.
  Nje full-time nga e hene-shtune orari 07:30 -15:30 me 40.000 leke Neto plus sigurimet.

  Nje Part-time vetem per te shtunen dhe te dielen (2000 leke dita)...
 11. Njoftimi: Human

  nga elior&s

  Human

  HUMAN

  Ne Human Fashion do te gjeni brande Italiane, Greke, Spanjolle dhe Gjermane, si prsh: Kepuce per femije dhe te rritur si dhe veshje per femra dhe meshkuj.

  Digel
  Pikolinos
  Martinelli...
 12. Tirane, jap me qera garsonier Kati 0, 26 m² 32.000 Leke (Ne fillim te Rruges Myslym Shyri)

  Zona/Rruga : Ne fillim te Rruges Myslym Shyri

  Jepet Garzoniere me qera ne fillim te Rruges Myslym Shyri. Garzonieria eshte 26 m2, kati i pare ne nje pallat te vjeter. Eshte e mobiluar me pajisje...
 13. Tirane, Blejme Apartamente me cmim okazion

  Jemi kompani, qe blejme prona, apartamente dhe dyqane me cmim okazion. Vetem ne zona te mire te Tiranes. Te gjithe ataqe jane te interesuar per te shitur keto lloj pronash ne kohe te shpejt sepse ju...
 14. Hotel ne Qender te Tiranes.

  Zona/Rruga : Rreshit Collaku mbrapa Postes Shqiptare

  Hotel Elior, ofron dhoma luksoze ne qender te Tiranes.
  Dhomat jane me Tv 4k, wifi, ac, etj...

  0-3 ore = 3000 leke
  nje nate dhome dopjo...
 15. Tirane, shes Karige dhe Tavolina 1.500 Leke/copa

  Shes karige druri 1500 leke/copa  Cel. : 0693799313
 16. Tirane, - Sherbim Avokatie/ Konsulenca Juridike

  Studio Avokatie "Hajdinaj&Partners" ofron konsulenca juridike dhe sherbime avokatie.
  Studio ka eksperience disa vjecare ne te gjitha fushat, si prsh: Civile, Penale, Administrative, Familjare....
 17. Tirane, ofroj vend pune Zonje per lavanderi, larje dhe hekurosje

  Hostel Elior kerkon nje zonje per Lavanteri, per larje dhe hekurosje rrobash.

  Pagesa 200 leke/ora.

  Kontakt: 0693799313
 18. Tirane, ofroj vend pune Masazhatore

  Hostel Elior kerkon te punesoje masazhatore femer me eksperience.
  mundesisht te dije gjuhe te huaj.

  Paga me perqindje, eshte 60% hosteli 40% masazhatorja.

  Orari i punes 10:00-18:00.

  Te...
Trego rezultatin 1 deri 18 nga 18